ПІНОПЛАСТ ЯК УТЕПЛЮВАЧ СТІН

Июнь 6, 2017

В результаті суцільної обшивки

Пінопласт - це матеріал, що отримується шляхом спінювання полімерів парами легкокипящих вуглеводнів.

У будівництві широко застосовується полістирол пінопласт - пінополістирол, його чарункова структура перешкоджає конвекционной передачі тепла, що дозволяє значно зменшити товщину фундаментів і несучих конструкцій без погіршення функціональних якостей.

Утеплення стін пінопластом - ефективний спосіб зниження вартості будівництва і скорочення експлуатаційних витрат житлових і промислових будівель.

Основні переваги утеплення стін пінопластом

Використання пінопласту як утеплювач стін має такі переваги:

  • знижуються витрати на будівництво;
  • завдяки довговічності пінопласту збільшується термін експлуатації огороджувальних конструкцій;
  • скорочуються витрати на енергоносії;
  • пінопласт легко обробляється, при монтажі не потрібні спеціальні інструменти і механізми;
  • в процесі обробки пінопласту не утворюється пил, волокна, не виділяються шкідливі речовини;
  • до складу пінопласту входять антипірени - речовини, що утрудняють горіння.

Пінопласт зберігає стіни сухими і теплими

ГрутнованіеЧисленні дослідження показали, що більше 70% втрат тепла відбувається через огороджувальні конструкції, з них не менше половини припадає на стіни.

Утеплення пінопластом дозволяє зберегти більшу частину теплової енергії і зрушити точку роси - температуру утворення конденсату - до зовнішніх сторонам стін, тобто запобігти їх намокання і подальше руйнування.

Застосування пінопласту дає можливість перемістити точку роси всередину теплоізоляційного шару, тим самим максимально підвищити ефективність утеплення і продовжити термін служби несучих конструкцій.

вартість утеплення

Теплопровідність пінопласту становить 0, 032-0, 036 Вт / м * К, що на 60% нижче, ніж у мінеральної вати. Це дозволяє зменшити товщину теплоізоляційного шару і знизити витрати на утеплювач.

При використанні пінопласту і мінеральної вати орієнтовна вартість теплоізоляції становить 325 руб. / Кв. м і 585 руб. / кв. м відповідно.

Рассказать о статье