ЯК УТЕПЛИТИ СТІНИ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Mineralnaja-vata_2

УТЕПЛЕННЯ СТІН БУДИНКУ. ЗАБЕРИ НА СТЕНУ, ЩОБ НЕ ВТРАТИТИ!

Братися за цю роботу можна тільки при плюсовій температурі, при відсутності опадів і підвищеної вологості. Стіна повинна бути сухою. Допоможуть боротися з вологістю теплові гармати або обігрівачі.

Крок 1. Перед тим, як утеплити стіни зсередини , наводимо їх в первозданний стан, тобто знімаємо все: шпалери, облицювання, фарбу, декор. Позбавляємося навіть від штукатурки. Ви повинні побачити цегла або бетонну плиту. Віником або пилососом ретельно ліквідуємо всі забруднення. Особливу увагу приділяємо найбільш сирих місцях або тим, де є грибок.

Крок 2. Потім потрібно покрити поверхню антисептичним засобом і прогрунтувати матеріалом з глибоким проникненням. Після кожної маніпуляції дайте стіні добре висохнути.

Крок 3. Якщо ви будете використовувати пінопласт, потрібно рівняти і штукатурити стіну розчинами для басейнів або тими, де є гідрофобізатори. Щоб штукатурка була максимально міцною, дайте кожному шару добре висохнути самостійно - на це знадобиться кілька днів. Вдаватися до допомоги обігрівачів в цьому випадку не потрібно. Потім все грунтується. Якщо стіна бетонна, тобто і так рівна, знадобиться тільки обробка стиків герметиком.

Крок 4. Нарешті настає черга утеплення стін. Алгоритм роботи з кожним матеріалом свій. Їх ми описували вище. Потім потрібно ще почекати висихання і тільки потім приступати до фінальної обробці поверхні. Це може бути кахель, шпалери або фарба. У будь-якому випадку не зайвим буде зробити каркас для установки гіпсокартону. При цьому відстань між утеплювачем і стіною має становити кілька сантиметрів. Якщо ви мали справу з щільним пінопластом, можна просто армувати його сіткою і обштукатурити. Однак так можна робити при ідеальному монтажі самого матеріалу. #masterokua # товаридлядома # ремонт # дача

Рассказать о статье