УТЕПЛИТИ ДЕРЕВ'ЯНИЙ ДІМ

Июнь 6, 2017

При виборі способу утеплення дерев'яного будинку слід пам'ятати, що правильно виконане утеплення дозволить Вам значно заощадити на витратах з опалення, зробити мікроклімат в будинку більш сприятливим, ну і, звичайно ж, продовжити термін служби дерев'яного зрубу.

Коли виникає питання про утеплення стін дерев'яного будинку, першим і найважливішим є вибір способу утеплення - зовнішній або внутрішній. Більшість домовласників вибирають зовнішню теплоізоляцію. Цей вибір найправильніший і найбільш ефективний.

Якщо зробити теплоізоляцію стін зсередини приміщення, то зменшиться корисна площа приміщень, а також відбудеться зміщення точки роси у внутрішню частину зрубу. У підсумку ми отримаємо утеплене внутрішній простір, а наш зруб буде піддаватися перепадів вологості і температури навколишнього середовища. Це негативно впливає на дерев'яні стіни, в холодну пору року вони будуть промерзати, а влітку гнити. При цьому найбільш значні руйнування відбуватимуться на внутрішній стороні зрубу, там, де він стикається з утеплювачем.

Якщо виробляти теплоізоляцію стін зовні, то Ви не тільки збережете корисну площу приміщень, але і захистіть Ваш дерев'яний будинок від негативних впливів навколишнього середовища. При такому способі утеплення точка роси зміщується на зовнішню сторону, конденсат утворюється поза дерев'яної конструкції, а під вентильованим фасадом, звідки волога швидко вивітрюється.

Важливим фактором є правильний вибір матеріалів для утеплення та спосіб їх монтажу. У нашій компанії Ви можете зробити розрахунок всіх необхідних матеріалів для теплоізоляції, підібрати оптимальні для Вашої оселі матеріали, а також замовити професійний монтаж.

З любов'ю до Вас і Вашого будинку, компанія ГРОТЕСК

Компанія «ГРОТЕСК»

Email:
Vk: 

Рассказать о статье