"Меблі для ванної кімнати: як вибрати і не шкодувати"

Декабрь 25, 2019
Утепленный потолок в гараже

"Меблі для ванної кімнати: як вибрати і не шкодувати"

У минулому ванна кімната зазвичай асоціювалася з невеликою кількістю меблів. Зазвичай там була лише раковина з шафою, душем та / або ванною і туалетом. Однак в даний час, трохи проявивши фантазію, ви можете створити з цієї кімнати дуже комфортний та функціональний простір для довгих ванн у фантастичній атмосфері, придбавши меблі для ванної кімнати від виробника. Доречі, офіційний інтернет-магазин виробника меблів для ванних кімнат Ювента, пропонує Вашої уваги найкращі меблі за вигідною вартістю. Не втрачайте часу даремно - звертайтеся за допомогою до професіоналів своєї справи!

Існує безліч видів меблів для ванної, які не тільки урізноманітнюють її зовнішній вигляд, але, перш за все, зроблять те, що речі, що зберігаються в ньому, завжди будуть мати своє місце.Туалетний папер на підлозі або сушарка на пральній машині ніколи не виглядають занадто естетично. Ви  можете купити меблі для ванної кімнати, правильно підібрані до інтер’єру, можуть надати ванній кімнаті затишний і навіть мирний характер.

Сучасні композиції повинні бути як естетичними, так і функціональними.

Вибір наявних на ринку меблів для ванної кімнати величезний. Можна використовувати готові набори або замовити на замовлення. Є так багато рішень, що кожен знайде щось підходяще для себе.

Однак як вибрати найкращі меблі для ванної кімнати, яка буде довговічною і стійкою до умов у цій кімнаті?

Які меблі вибрати для ванної?

Вибираючи меблі для ванної кімнати, ви повинні пам’ятати, що в даному типі приміщення переважають конкретні умови.

  • Обладнання повинно бути стійким не тільки до води, але і до змін температури.
  • Що стосується естетичних цінностей, пам’ятайте, що не дотягуйтесь до тимчасових, сезонних тенденцій, адже меблі, незалежно від приміщення, в якому вона знаходиться, буде служити довгі роки.

Тож давайте виберемо позачасові рішення, які завжди будуть виглядати добре.

Одне з найважливіших питань, яке не можна не згадати, - це якість меблів. Ви не можете керуватися лише стилем та ціною.

Меблі для ванної кімнати повинні бути виготовлені з відповідних матеріалів і добре захищені від вологи.

Не купуйте меблі для ванної кімнати, яка призначена для інших кімнат, адже вона швидко зіпсується і зажадає заміни.

Якщо все-таки ви хочете використовувати, наприклад, обладнання для приміщень, потрібно пам’ятати, щоб закріпити його, використовуючи відповідні засоби, про які піде мова пізніше.

Планування придбання меблів для ванної кімнати

Навіть перед тим, як вибрати меблі для ванної, варто зосередитися на дизайні самої ванної кімнати, особливо на її габаритах. Завдяки цьому кроці ви з самого початку дізнаєтесь, які рішення ви можете собі дозволити і які з них виявляться невдалими.

Перш ніж купувати обладнання, добре ретельно спланувати ванну кімнату. Варто подумати, де будуть розташовані всі з'єднання: стоки, розетки, місце для пральної машини тощо.

Найкраще скласти план інтер’єру ванної кімнати в програмі дизайну або на графічному папері.

Після того, як все обладнання та фурнітура були застосовані, переконайтеся, що є проміжки, які забезпечують комфортне та безпечне використання приміщення. Ванна кімната, наповнена меблями, в якій вам доведеться стискатися між шафами, значно знижує комфорт користування.

  • 20 см зазору слід залишити з боків, а перед ним близько 60 см вільного місця.
  • У випадку з туалетом слід пам’ятати кілька правил. Найкраще залишити простір не менше 80 × 60 см перед мискою. На кожній стороні туалету повинно бути близько 20 см зазору.
  • Ще одне дуже важливе рішення - чи має ванна кімната з ванною або душем, чи, можливо, обидва, якщо у вас досить велика ванна кімната.
  • Найменші душові піддони мають розміри 70 × 70 см, але вони не дуже зручні. Маленькі ванни розміром 70 × 140 см підійдуть навіть в невеликих приміщеннях і забезпечать трохи більше затишку для домочадців.

Варто залишити достатньо місця перед кабіною або ванною, щоб можна було вибратися після ванни.

Найголовніше - планувати розумно.

меблі для ванної кімнати від виробника, купити меблі для ванної кімнати, офіційний інтернет-магазин виробника меблів для ванних кімнат

Рассказать о статье