​Натуральний камінь в інтерєрі: не тільки для багатих

Декабрь 4, 2018
Утепленный потолок в гараже

Натуральний камінь в інтер'єрі

Найрізноманітніші види натуральної кам'яної породи цілком можна назвати одним з найбільш старих матеріалів, використовуваних в будівництві. На сьогоднішній день же він найбільш популярний в оздобленні інтер'єру, зокрема, щоб забезпечувати облицювання стін і підлоги.

Чому саме камінь?

В першу чергу, це дуже довговічний матеріал. За рахунок високих показників твердості, а також дуже слабку реакцію на стиск, він не боїться подряпин, тріщин і інших ушкоджень механічного характеру. Якщо кам'яний елемент буде виконаний якісно, він практично ніколи не зруйнується. А, крім того, процес старіння у цього матеріалу протікає дуже красиво.

Профессиональная активная двухполосная акустическая система купить о самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крім того, камінь не боїться перепадів температур, і має хороші показники вогнестійкості. Незалежно від того, наскільки висока температура, його параметри і зовнішній вигляд не змінюються, завдяки чому кам'яні елементи застосовуються там, де інші матеріали виявляються марні - наприклад, можна згадати про облицювання каміна або ж кухонної стільниці. Це один з найбільш екологічних і найбільш натуральний будівельний матеріал, так як він не здатний викликати алергію, не виробляє токсичні виділення або випромінювання, і взагалі не завдає жодної шкоди середовищу, що нас оточує. Крім того, він піддається багаторазовій обробці, в результаті чого з одного і того ж каменю можна створювати все нові і нові елементи.

Ще одне дуже важлива перевага - з каменю можна отримати елементи абсолютно різних розмірів - від дуже великих і аж до плиток, товщина яких не перевищить шести міліметрів. Різні види каменю изобилирует різними кольорами і візерунками. Крім того, для інтер'єру існує величезна кількість елементів з досить недорогий вартістю, що є додатковим плюсом при ухваленні рішення купити гранітну плитку. Зокрема, зовсім не обов'язково повністю покривати підлогу або стіни мармуром - куди частіше він застосовується частинами, для створення контрасту з іншими матеріалами. Виходить дуже красиво, і досить-таки недорого.

кам'яну підлогу

Кам'яну підлогу майже завжди має дуже гарний вигляд - незалежно від того, які розміри або стилістика приміщення. Залежно від компонування, за допомогою каменю Ви можете, як створити атмосферу стародавнього інтер'єру, так і навпаки - ультрасучасного. Якщо ж приміщення оформлене в якомусь з історичних стилів, то кам'яні візерунки на підлозі перетворюються практично в основний елемент. Самі по собі ж прямокутні плити відмінно підходять і для сучасної обстановки.

Рассказать о статье

Расскажите о нас