Припливно-витяжні установки з протитечійним рекуператором тепла

Сентябрь 30, 2020
Утепление внутри вспененным

Область застосування: Вентиляція приватного житла, офісів, конференц-залів, навчальних закладів, спортивних залів, різних комерційних і адміністративних приміщень.

Купити рекуператор тепла ви можете на сайті за вигідною ціною.

Опис: Припливно-витяжні установки з протитечійним рекуператором тепла очищають, нагрівають і подають свіже повітря всередину приміщення, що обслуговується. Головною особливістю цих вентиляційних агрегатів є дуже високий рівень енергоефективності. Через застосування у конструкції противоточного рекуператора зі збільшеною поверхнею, ККД теплообмінника утилізатора досягає значень до 90%.

Фільтрація повітря високого ступеня очищення (EU5, EU7);

Одні з найбільш передових в галузі, економічні та тихі електронно-комутовані ЄС вентилятори;

Водяні або електричні нагрівальні елементи;

Герметичний, герметичний корпус з акустичною та тепловою ізоляцією;

Орні дверці з замками надають легкий доступ до внутрішніх компонентів;

Піддони для збору конденсату виконані з нержавіючої сталі.

Всі припливно-витяжні установки мають інтегровану автоматику управління plug & play , що володіє можливостями роботи в різних режимах (контроль вмісту вуглекислого газу СО2, підтримання постійного тиску в системі повітроводів, автоматичний контроль клімату, контроль забруднення фільтрів і т.д.).

Установки легкі в монтажі і в використанні. Всі припливно-витяжні агрегати з протитечійним рекуператором тепла RIS EKO 3.0 проходять випробування на заводі перед відвантаженням і повністю готові до експлуатації. Можливо три варіанти виконання обладнання. Клієнти можуть придбати на вибір вертикальні, горизонтальні і підстельові агрегати.

Рассказать о статье