​Ремонт каналізаційних насосів Grundfos

Март 27, 2018
Портфолио работ

Датская компанія Grundfos розпочала свою діяльність в 1945 році. Сьогодні в сорока п'яти країнах світу працюють її дочірні підприємства. У рік концерн випускає шістнадцять мільйонів насосного обладнання. Якість цієї продукції відомо всьому світу. У Росії цим обладнанням стали користуватися з шістдесятих років минулого століття. А в 2005 році компанія відкрила виробництво обладнання в Московській області. Якого б високої якості не проводилася будь-яка продукція, вона вимагає профілактичних і ремонтних робіт, так як іноді трапляються невеликі поломки або великі несправності. Наша компанія має сервісний центр, де проводить будь-якої складності ремонтні роботи насосного обладнання від компанії Grundfos.

Пропоновані нами послуги

Профессиональный ремонт насосов grundfos заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Діагностика всього насосного обладнання та його окремих вузлів.

Ремонтні роботи на місці або в сервісному центрі.

Обслуговування всі видів насосів.

Заміна торцевих ущільнень

Перемотка статора електродвигуна

Заміна підшипників ротора електродвигуна

Ремонт насосоного обладнання GrundfosКак відомо, насоси підрозділяються на кілька категорій. Вони застосовуються практично у всіх сферах. Інженерні системи, які обслуговують житловий або виробничий комплекс, мають в своєму оснащенні насоси. Діагностика насосного обладнання, автоматики, очищення та стендові випробування проводяться нами для будь-якого виду насосів. Це можуть бути насоси свердловин і циркуляційні, дренажні і каналізаційні, фекальні та дозувальні, підвищувальні насоси і станції підвищеного тиску.

Види ремонтних робіт насосів Grundfos

Ремонт насосів. Такі ремонтні роботи виконуються або в сервісному центрі, або безпосередньо на робочому місці. Замінюються робочі колеса і підшипники, ущільнення, торцеві і щілинні, вали і робочі камери, і інші необхідні елементи. Якщо потужність насосів більш десяти Квт, їх ремонтують на місці. Якщо потрібні стендові випробування, обладнання везуть в центр. Тому що там знаходиться все необхідне обладнання.

Ремонт двигуна насоса. Тут буває потрібно замінити підшипники і крильчатку, статор і ротор, і інші деталі. При неможливості провести ремонтні роботи ми можемо здійснити поставку і заміну нового електромотора. Паркетна дошка вимагають лазерного центрування, які ми виконуємо в своєму сервісному центрі.

Ремонт частотних перетворювачів. Сучасне насосне обладнання дуже часто оснащується частотними перетворювачами. Вони також можуть вийти з ладу. І щоб не витрачати кошти на покупку нових, ми зробимо ремонт і налаштування всіх перетворювачів. Але якщо обладнання застаріло, і поставки комплектуючих припинені, в цьому випадку ми можемо замінити частотні перетворювачі на більш вдосконалені моделі.

Насосні станції GrundfosРемонт насосного обладнання Grundfos ми проводимо тільки в тому випадку, якщо ремонтні роботи доцільні. Справа в тому, що деякі види насосів компанії, при виході з ладу практично не відновлюються, і виконати ремонтні роботи буває дуже складно. Але виробництво більшості насосів компанії дуже продумано, і зручно для проведення профілактичних і ремонтних робіт.

Рассказать о статье