Ремонт квартири своїми руками

Октябрь 11, 2019
Чем утеплить стену в угловой

Слово «ремонт» у нас завжди асоціюється з чимось грандіозним, клопіткою, дорогим. Якщо до цього розумно підійти, все зважити, то можна зробити недорогий ремонт. Економія повинна бути розумною і без шкоди для житла. Стаття витрат на ремонт має на увазі витрати на будівельні матеріали і робочу силу. Перше, на чому можна заощадити - це на робочій силі. Робимо ремонт квартири своїми руками. Якщо розумно підійти до вибору матеріалів, подивитися в каталогах, пройтися по магазинах, можна значно заощадити і на цій статті витрат. Але на будівельних матеріалах слід економити дуже акуратно: все-таки, головним фактором тут має бути якість товару. Отже, ми робимо недорогий ремонт квартири власними руками.

Залізничні квитки за будь-яким напрямком Ви можете придбати на сайті proizd.ua за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Для вибору дизайну можна переглянути каталоги, посидіти в інтернеті, почитати відгуки. Уважно прораховуємо площа ремонтованої поверхні і після цього плануємо, що саме і з чого будемо робити. Тепер розписуємо витрати: складаємо перелік матеріалів, список інструментів і прикидаємо кошторис витрат. До цієї кошторисі потрібно додати не менше 10% від загальної вартості на непередбачені витрати. Починаємо ремонт квартири своїми руками з підготовки приміщення - видаляємо старі шпалери, очищаємо стелі і стіни від штукатурки, знімаємо старе покриття для підлоги. Якщо планується зміна або ремонт електричної проводки, заміна каналізаційного стояка, установка мийки або унітазу, потрібно починати з цього. Електропроводка, як правило, залишається прихованою під обробкою, а зміна сантехнічних приладів або радіаторів мають на увазі додатковий будівельне сміття, можливо часткове руйнування обробки та ін. Так що, всі ці роботи повинні бути зроблені до початку опоряджувальних робіт. Зміна вікон і дверей теж повинна бути зроблена попередньо, щоб не робити після подвійну роботу. Далі робиться вся сама пильна робота, щоб не бруднилися вже відремонтовані ділянки. Ремонт квартири своїми руками робиться переважно в такій послідовності: спочатку відбувається стелю, потім стіни, а останнім - пол. Сміття, відходи будівництва, пил - все летить вниз, тому в останню чергу будемо робити те, що найбільше брудниться.

Рассказать о статье