​Які новобудови Києва найбільше затребувані молоддю?

Июль 10, 2018
Портфолио работ

За даними недавніх досліджень реальний платоспроможний попит на квартири серед жителів столиці у віці 25-30 років становить близько 8 тисяч осіб. Разом з цим, загальна кількість осіб даного віку, які проживають в столиці, становить понад 900 тисяч чоловік. Природно, причина такого низького попиту на новобудови Києва криється не стільки в низькому рівні доходу, скільки в нестачі пропозиції квартир, які були б цікаві молоді.

Жилье своей мечты Вы можете купить на сайте sofiya-city.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Будівельні компанії, які зіткнулися з неможливістю реалізувати дорогі квартири в елітних новобудовах Києва, всерйоз спантеличені питанням використання цього резерву для підвищення попиту на квартири. З'ясувалося, що в столиці проживає близько 50 тисяч молодих людей, які не хочуть купувати квартири на околицях міста, і вважають за краще знімати нерухомість ближче до центру.

Найбільшим попитом серед квартирами серед молоді є однокімнатні студії в новобудовах Києва або відносно недавно побудованих будинках, площа яких становить 30-35 кв.м. Проблема полягає в тому, що ближче до центру знайти однокімнатну квартиру сучасного планування і такої площі практично неможливо.

Ось і доводиться молодим людям вибирати покупку квартири на околиці або оренду підходящої студії ближче до центру. І найчастіше молодь схиляється до вибору другого варіанта, погоджуючись платити щомісяця за мінімальну оренду.

Ті новобудови Києва, які поповнюють пропозицію в бюджетному сегменті, навіть в однокімнатному варіанті виконуються з площею від 50 кв.м. Будівельники в цьому випадку намагаються заробити не за рахунок числа реалізованих квартир, а за рахунок обсягу проданих квадратних метрів. Природно, що навіть такої суми не вистачить для погашення щомісячного платежу по кредиту, якби такі квартири молоді люди вирішили купити в іпотеку, і площа 50 кв.м. більше реально затребуваних 30-35 кв.м.

Саме тому очікується, що в найближчому майбутньому в деяких новобудовах Києва може бути змінений проект, а будівництво нових будинків в бюджетному сегменті може врахувати побажання 50 тис. Молодих жителів столиці. Тим більше що платоспроможність попиту цієї групи підтверджується можливістю вносити щомісячні платежі за оренду в розмірі від 3-5 тисяч гривень.

Рассказать о статье