​Низькооборотна попередня дробарка із двома валами FORUS F 25

Март 30, 2023
Лоджия своими руками

Низькооборотна попередня дробарка із двома валами FORUS F 25 є відповідним вибором для ефективного подрібнення різноманітних матеріалів.

Дробарка FORUS F 25, представлена за посиланням https://myshop.ope.com.ua/partners/forus/ підходить для всіх видів сміття та деревини. Побутове, великогабаритне чи комерційне сміття, пластикові листи, папір і електронні відходи подрібнюються так само легко, як і перероблена деревина, зелені відходи та коренеплоди.

Кінцевий розмір частинок коливається від 0 до 500 мм і завжди залежить від вхідного матеріалу та обраної дробильної балки. Його можна піднімати та опускати за допомогою гідравліки, і доступний тип від A1 до A5, залежно від вимог.

Остаточний розмір зерен і пропускну здатність подрібнювача можна регулювати й оптимізувати від 0 мм до 500 мм протягом усього 10 хвилин, залежно від застосування, за допомогою гідравлічної модульної вторинної системи подрібнювальних балок.

Розміри кінцевої продукції та норми виробництва

дробарки можна регулювати та оптимізувати від 120

мм до 500 мм лише за кілька хвилин, залежно від застосування, завдяки гідравлічній модульній системі брусу.

З об’ємом 4 м³ великий підйомний бункер дозволяє швидко та легко заповнювати попередній подрібнювач колісним навантажувачем або екскаватором. Також в комплект входить магніт над ременем тихохідного блоку. Його також можна пересувати або регулювати за допомогою гідравлічної системи. Аналогічно, система розвантаження забезпечує висоту розвантаження матеріалу 3200 мм.

Великі дверцята для обслуговування забезпечують легкий доступ до всіх компонентів, пов’язаних з перевіркою. І навіть заміна дробильного валу не є проблемою для цієї машини.

Проста, зручна та інтелектуальна конструкція керування забезпечує максимальну готовність машини з оптимальним використанням. Параметри продуктивності та рівня заповнення, а також повідомлення про помилки та інтервали технічного обслуговування відображаються у цифровому вигляді та забезпечують безперебійну та надійну роботу машини та процес подрібнення.

Рассказать о статье