​Оздоблення стін в малогабаритній кухні: поради щодо вибору плитки

Декабрь 13, 2018
Как утеплить лоджию своими

Господарів квартир радянської планування хвилює питання браку корисної площі практично у всіх кімнатах житла. Кухня в «хрущовках» - це окрема розмова, мабуть проектувальники вважали, що приготування їжі і прийом сніданків можна вмістити на шести квадратних метрах.

Якщо зробити перепланування кухні в хрущовці немає можливості, за допомогою спеціальних дизайнерських методів можна візуально розширити площу. Для цього необхідно вибрати правильне колірне рішення і гранична увага приділити обробних матеріалів.

Профессиональный монтаж вентиляции Вы можете заказать на сайте triatek.com.ua/uslugi/montazh-ventilyatsii по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Наприклад, за допомогою глянсової плитки на кухні візуально можна збільшити простір, так як сама по собі плитка володіє світловіддзеркалюючим ефектом.

Плитка пастельних тонів візуально розширить стіни і внесе в інтер'єр простір і легкість.

Для оздоблення стін не використовуйте яскравих кричущих тонів і принтів. Фактура вертикального положення візуально піднімає стелю, горизонтальна - розширює стіни приміщення. У малогабаритних кімнатах стіни доцільніше оформляти шпалерами, плиткою, фактурної штукатурної світлих відтінків, що додасть інтер'єру легкості.

Якщо в інтер'єрі ви передбачаєте обробку стін від плінтуса до стелі, розширити простір дозволять такі корисні хитрощі:

- ефект глибини можна створити за допомогою подібних за кольором відтінків. Чи не прив'язується до звичної укладанні плитки, де перевага віддається темному низу і світлого верху. Безсумнівно, темний низ полегшить процес прибирання, адже різні забруднення на подібному тлі менш помітні, однак, він вкорочує висоту стелі, що вкрай не прийнятно для маленьких кухонь;

- подовжена плитка візуально подовжить стіни, в тому випадку коли плитка квадратних або прямокутних форм зробить стіни ширше, подібний ефект внесе і плитка з малюнком;

- багато виробників сьогодні пропонують колекції, які поєднують різні дизайнерські елементи, що дають можливість домогтися незвичайних ефектів. Наприклад, іспанську плитку по праву можна вважати еталоном світового ринку, досить часто на виставках можна спостерігати колекції з дзеркальними вставками. Можна купити плитку для кухні такого оригінального виду. Вони будуть служити додатковим джерелом світла і зроблять кухню більш світлою і просторою, до того ж дзеркальні декорації внесуть свою родзинку і дизайн інтер'єру і підкреслять його ексклюзивність.

Рассказать о статье