УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНА СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Як утеплити лоджію своїми

утеплений балконУ минулому цього року я нарешті здійснила стару задумку: утеплила відкритий холодний балкон на дачі. Коли будиночок будували, то не збиралися там жити в холодну пору року. Але з часом, коли сад став садом, розлучитися з ним восени хочеться якомога пізніше. Та й навесні, коли за зиму по ньому так засумуєш, хочеться раніше потрапити туди не на пару годин, а з ночівлею.

Балкон у нас не внесений, а вбудований, тому його стать одночасно є стелею над коридором першого поверху будиночка, і коли промерзав підлогу балкона, ставало дуже холодно і внизу, на першому поверсі.

Почала утеплення з даху. Вона не була навіть підшита, просто на дошках лежав оцинкований метал. Вирішили утеплити поосновательнее, адже балкону належало перетвориться в маленьку кімнатку.

Підшивка даху на балконіСпочатку підшила прямо між балками пенофолом. Це такий утеплювач, що складається зі спіненого поліетилену, покритого з одного або двох сторін фольгою або іншим відображає матеріалом. Я використовувала односторонній, що відбиває стороною вгору, щоб зменшити нагрів приміщення влітку.

Потім між виступаючими балками проклала рулонний утеплювач «Ізовер». Щоб комфортніше було працювати, під утеплювач підкладала технічний гофрокартон. Тоді утеплювач менше сиплеться. А для теплоізоляції додатковий шар паперу був не зайвий.

Закріплювала на стелі мати з утеплювача шпагатом. Просто чіпляла його за вкручені шурупи і як шнурівкою фіксувала утеплювач.

Після цього підшила ще раз пенофолом. На цей раз шаром вниз, щоб відбивалося внутрішнє тепло будинку взимку.

вікна на балконПісля закінчення утеплення підшила стелю вагонкою. Вагонка накопичилася різнокаліберна, довелося трохи пофантазувати, в результаті чого вийшло навіть цікаво.

Порадувало ще й те, що зберігалися до випадку потреби будматеріалів значно зменшились :).

Ось такий вийшов стелю

Потім ми замовили і вставили металопластикові вікна. Шукати столяра не хотілося, а з цими вікнами зараз проблем немає. Все сталося дуже швидко і відносно недорого. Але коли постало питання скління трикутних отворів, довелося добряче замислитися. Ціна одного такого трикутного глухого вікна дорівнювала вартості всіх вікон на балконі.

Витрачати час на пошуки столяра, який міг би виготовити потрібні рами, не представлялося можливим. Тому довелося піти іншим шляхом.

У будівельному магазині ми придбали потрібної довжини бруски (перетином 5х4 і 1, 5х1, 5 см). Бруски великого перерізу я використовувала в якості основного матеріалу - з них збила трикутні рами під розмір прорізів.

Потім уздовж одного боку зсередини прикрутила тонкі брусочки - на рамах вийшла чверть (паз для склопакета).

Вікна своїми руками бруски для рами Рама з двох брусків рама

Рассказать о статье