УТЕПЛЕННЯ БЕТОННОЇ ПІДЛОГИ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

2

теплоізоляція бетонної підлогиБетонні підлоги можна зустріти не тільки в квартирах першого поверху, але і в приватному будинку. Адже це міцний, довговічний і естетичний варіант. Бетон має високу термостійкість, він повільно нагрівається і так само повільно охолоджується. Однак це його властивості хороші тільки тоді, коли ними можна управляти. В іншому випадку взимку бетонну підлогу буде висмоктувати з вашої кімнати все тепло і в квартирі завжди буде холодно.

Утеплення бетонної підлоги

На небажані коливання температур можна вплинути теплоізоляційними матеріалами. Утеплення бетону допоможе домогтися чудового результату. Зробити це можна шляхом теплоізоляції спеціальними теплоізоляційними матеріалами. Піноплекс, пінополістиролом, мінеральною і базальтової ватою, пінополіуретаном, пінопластом, керамзитом, пробкою, перліту і пр.

Теплоізоляція бетонної підлоги

Бетон передає тепло по всій своїй площі. Також це відбувається і по периметру, в місцях зіткнення зі стіною. Кількість тепла, що виділяється бетонною підлогою безпосередньо залежить від його площі. Якщо приміщення невелике або використовується вкрай рідко, то утеплювати його немає сенсу. Однак житлову частину будинку, особливо якщо ви хочете заощадити на опаленні, краще утеплити. Але не забувайте, що теплоізоляція повинна бути виконана у відповідності зі стандартами і будівельними нормами.

утеплення бетонної підлоги пінопластомДля бетонних підлог існує маса різних методів теплоізоляції. Деякі з них використовують для утеплення вже існуючого бетонної підлоги. Інші способи застосовують, коли бетонну підлогу ще не залитий. Тому розглянемо два найбільш ефективних варіанта теплоізоляції.

Утеплення бетонної підлоги пінополіуретаном

Насправді це найкращий спосіб утеплення і, причому не тільки для бетону. Застосовують таке утеплення вже на існуючі підлоги. Процедура укладання поліуретанових листів настільки проста, що зробити це своїми руками досить просто. Все, що вам потрібно, це розкласти 60 мм поліуретанові плити по всій поверхні підлоги і закріпити їх.

технологія:

Монтаж якісної теплоізоляції бажано почати з монтажу звукоізоляційній прокладки, яка буде проходити по периметру кімнати і перешкоджати поширенню шуму на сусідні приміщення. Потім по всій поверхні бетонної підлоги укладають дерев'яні лаги на відстані, що не перевищує 900 мм. Під лаги теж можна покласти звукоізоляційні або амортизаційні смуги.

Рассказать о статье