УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ПІНОПОЛІСТИРОЛОМ

Июнь 6, 2017

Пінополістирол або по-простому

Серед засобів забезпечення теплоізоляції будинку утеплення підлоги стоїть на другому місці. Через пів ми втрачаємо 20% тепла. Це стосується не тільки будинків, які стоять на грунті, а й про підлогах в багатоквартирних будинках. Природно, утеплення підлоги першого поверху більш нагальне питання, ніж утеплення підлоги в квартирі , скажімо, на п'ятому поверсі дев'ятиповерхового будинку. Але неякісне міжповерхове перекриття і недостатня теплоізоляція можуть спровокувати накопичення конденсату, що, в свою чергу, призводить до утворення грибків.

Оптимальним варіантом утеплення підлоги є проведення робіт ще на стадії будівництва. Таким чином значно знижується вартість робіт. Однак, найчастіше це неможливо, так як домобудівники дуже рідко приділяють увагу комфортного життя майбутніх мешканців будинку. Утеплення підлоги в приватному будинку радимо проводити безпосередньо при будівництві.

Теплоізоляція підлоги приміщення досягається використанням багатьох матеріалів, але всі вони повинні відповідати наступним вимогам: збереження теплоізоляційних властивостей протягом тривалого Утеплення підлоги на першому поверсі - гарантія економіівремені, навіть при механічному впливі і впливі води, мати низьку теплопровідність і бути стійкими до стиснення.

Найбільш поширеними і популярними є утеплення підлоги пінополістиролом і мінеральною ватою. Обидва ці матеріали відповідають основним вимогам теплоізоляційного матеріалу для підлоги.

Утеплення підлоги пінополістиролом полягає в накладення на поверхню перекриття пінополістиролові плит. У кріпленні вони не потребують, мають високу вогнестійкість і вони довговічні. Відсутність водопоглинання знижує ризик накопичення конденсату і утворення грибка. Теплоізоляція підлоги за допомогою пінополістиролу ефективна для підлог з електричним підігрівом (в такому випадку тепло, вироблене ел.сістемой, не йде в перекриття, а направлено тільки на обігрів приміщення і витрати не електроенергію значно знижуються), коли проводиться утеплення підлоги першого поверху (особливо над холодними підвалами) і підлоги на грунті (утеплення підлоги приватного будинку).

Рассказать о статье