УТЕПЛЕННЯ ПОЛА ПІНОПЛАСТОМ В ДЕРЕВ'ЯНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Утеплення бетонної підлоги в

Тепло в домі потрібно завжди, тому людині доводиться звернути увагу навіть на дрібниці. Правда, деякі люди не замислюються про підлогах в дерев'яному будинку, вважаючи, що натуральний матеріал сам по собі справляється з втратами тепла.

Проте, професіонали змогли показати, що без практичних матеріалів обійтися не вдасться.

Утеплення підлоги в дерев'яному будинку необхідно

Перед тим, як замислюватися, як утеплити стелю в приватному будинку, краще спочатку звернути увагу на підлоги, так як за розрахунками саме через них відбувається основна втрата тепла. Чому ж так серйозно треба ставитися до цього питання?

Власник дерев'яного будинку повинен добре розуміти, що простір під ним по своїй температурі практично повністю збігається з навколишнім середовищем. Зрозуміло, різниця призводить до втрати тепла, в результаті цього доводиться сильніше опалювати приміщення.

На перший погляд, в цьому немає нічого страшного, однак, практика показала, наскільки швидко зростають грошові витрати при відсутності достатньої теплоізоляції.

Крім того, потрібно згадати, як завжди доводиться обмежувати власні можливості при створенні інтер'єрного дизайну кімнат. Поверхня покриття для підлоги завжди залишається холодною, тому потрібне укладання ковроліну або придбання килимів. Хоча деякі підлогові покриття просто не витримують постійного впливу низьких температур і псуються значно швидше.

Дані факти якнайкраще показують, наскільки важливо виключати втрати тепла. Краще провести складні роботи, які забезпечать збереження постійної температури в приміщенні і на поверхні підлоги. Але перш ніж утеплювати потрібно визначитися з чого зробити підлогу в дерев'яному будинку.

Види утеплювачів для будинку

Правда, перед початком робіт слід підібрати кращий утеплювач. Від нього залежать багато факторів, тому саме характеристики кожного виду слід обговорити.

  • Мінеральна вата
  • скловолокно
  • суха тирса
  • Пінопласт
  • Керамзитні суміші.

Представлені види мають різні технічні характеристики, які залежать від виробника.

Рассказать о статье