УТЕПЛИТИ БАЛКОН СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Як утеплити балкон своїми

as0126451fdfryt1Якщо ви вирішили здійснити утеплення балкона своїми руками, тоді ця стаття саме для вас. Проведення цієї процедури не потребують капітального ремонту, а сам процес досить простий. Після його завершення ви отримаєте не тільки ще одну кімнату, але також теплий і красивий балкон. Які переваги я отримую, утеплюючи балкон своїми руками? Все дуже просто, виконавши цей процес власними руками, ви заощадите гроші, які потрібно було б заплатити фахівцям. Віддати гроші майстру або заощадити і витратити їх на що-небудь більш вартісне - це вирішувати вам.

Перед безпосереднім розпочато роботу потрібно визначитися з тим, який зовнішній вигляд буде мати балкон після виконання робіт. Це потрібно для того, щоб чітко визначити перелік робіт, які потрібно буде зробити. Найбільш популярним способом утеплення балкона є установка склопакетів. sss qwqr 74Але для їх установки потрібні виключно міцні стіни, в яких вікна будуть добре триматися. У зв'язку з таким обов'язковою вимогою вам необхідно зміцнити стіни балкона. Це можна легко зробити за допомогою кладки стін з цегли. Альтернативою цеглі можуть стати плити з пінобетону, які відмінно підійдуть для утеплення балкона і для кріплення вікон до них. Перед тим як зайнятися зміцненням стін балкона, потрібно обов'язково забити в сусідні стіни металеві прути. Це потрібно для кращої зв'язки стін між собою. Завдяки цим прутів зведені стіни балкона будуть набагато міцніше, ніж стіни без прив'язки.

Коли стіни будуть зведені, а вікна на балконі поставлені, потрібно буде зайнятися і внутрішньою обробкою балкона. Що стосується внутрішньої обробки балкона, то тут потрібно буде зайнятися утепленням стін пінопластом або іншим матеріалом. Що ж стосується вікон, то їх можна залишити без змін. Пластикові вікна мають гарну теплоізоляцією і звукоізоляцією. Якщо говорити про дизайн балкона, то це вже справа хазяйська.

Рассказать о статье