УТЕПЛИТИ СТЕЛЮ ЗСЕРЕДИНИ

Декабрь 21, 2017

Укріплений на стелі

Як утеплити баню зсередини - цегляну, каркасну, з блоків і з колодиЧим тепліше буде сама баня, тим менше буде витрачатися дров на її обігрів і тим довше в ній буде утримуватися тепло. Загалом же утеплення лазні - комплексний процес. І кімната відпочинку, парилка і передбанник утеплятися можуть зовсім по-різному: через свого постійного мікроклімату. Так як правильно утеплити баню? Давайте розберемося.

Отже, як утеплити лазню зсередини в залежності від того, з якого матеріалу вона була побудована.

З давніх-давен баню зі зрубу ніхто ніколи не утеплював - навіть підлоги. Просто час від часу мінялися лаги і ремонтувалися нижні вінці. Утеплення лазні з брусаАле сьогодні, коли хороший зруб і справжня російська парна - чи не рідкість, питання про якісному утепленні далеко не останній. Адже від того, наскільки захищена від вологи та холоду лазня, залежить її довголіття.

Загалом, утеплення в дерев'яній лазні необхідно тільки тоді, коли розміри бруса - невеликі, у всіх інших випадках дійсно досить конопатки і гарної гідроізоляції. Для внутрішнього утеплення парилки лазні з бруса використовується традиційний «пиріг» з мінеральною ватою - хіба що тільки товщина самого робочого шару може бути в 2 рази менше, ніж для парилки з цегли.

Утеплення цегляної лазні зсередини розраховане в першу чергу на те, щоб швидко промерзає при мінусовій температурі цегла не торкався теплообмінні процеси в лазні - хоча б тому, що його нагріти взимку абсолютно нереально. А тому в таких парних зводять додатковий дерев'яний каркас.

Це можуть бути другі стіни всередині лазні - з бруса 10х10 см. Для цього в лазні робиться обрешітка, на неї монтується гідроізоляційний матеріал, і зводиться стіна з бруса. На неї набивається решетування і по ній же кріпляться такі матеріали: склотканина і десятисантиметровий утеплювач, у якого одна сторона - з фольги. Потім йде гідроізоляція і набивається обробна вагонка.

Утеплення цегляної лазні Утеплення лазні з шлакоблоку Утеплення каркасної лазні Утеплення підлоги в лазні

Рассказать о статье