УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

Ековата

Вибирайте утеплювач для підлоги правильно.

На першому місці завжди хороша теплоизолирующая здатність утеплювача, тобто його теплопровідність. Чим вона нижче, тим менший шар необхідний для захисту будинку. Сучасні утеплювачі мають коефіцієнт теплопровідності не більше 0, 05 Вт / (м К), що забезпечує їх ефективність.

Деякі види теплоізоляції можуть застосовуватися тільки за умови їх надійного захисту від вогню (наприклад, під шаром бетону), але сьогодні професіонали віддають перевагу сучасним негорючих утеплювачів. У їх числі - кам'яна вата, що володіє вогнестійкістю каменю, з якого вона зроблена: її волокна можуть витримувати температуру до 1000 градусів. Теплоізоляція на її основі прослужить не менше 50 років.

Якісний утеплювач добре пропускає водяну пару, щоб конструкція «дихала», але при цьому не вбирала і не затримувала вологу. Справа в тому, що потрапляє в пори теплоізоляції водяна пара знижує її властивості. Найефективніше пропускають водяну пару матеріали з відкритою пористістю. Краще вибирати вироби на основі природних матеріалів. Вони повинні мати екологічні сертифікати, що підтверджують їх безпеку.

Рассказать о статье