ЯК ПРАВИЛЬНО УТЕПЛИТИ ДАХ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Утеплення мансардного даху

Як правильно утеплити дах, щоб зберегти максимальну кількість тепла? Зазвичай утеплюють простір безпосередньо між горищем і перекриттям, що дозволяє залишити горищне приміщення в тому ж температурному режимі, що і зовні будівлі. При цьому теплова провідність в житлове приміщення відсутня.

Горищне перекриття утеплюють двома способами:

  • утеплювач укладають зверху - принцип накатного стелі;
  • підбиття утеплювача з внутрішньої сторони стелі - принцип стелі підшивання.

Неясності виникають в тому випадку, коли існує необхідність в створенні на горищі житлового приміщення - мансарди. В цьому випадку слід утеплювати саме покрівельний пиріг за спеціальною методикою, і тоді дахове покриття буде володіти підвищеним ступенем теплоізоляції.

Як відомо, утворення бурульок на карнизах будівель це відбиток погано виконаного утеплення даху. Справа в тому, що сніг на покрівлі підігрівається теплом, яке виходить в щілини між утеплювачем. Відповідно, скочуючись вниз по даху, вода знову замерзає за рахунок того, що потік теплого повітря припиняється.

Сучасні теплоізоляційні матеріали при правильній їх укладанні здатні заощадити до 3 кВт потужності в будинку, площа якого не перевищує 200 кв.м.

Як правильно утеплити дах і створити теплу мансарду, спробуємо розібрати в нашій статті.

Слід пам'ятати, що тепле повітря в приміщенні буде мати велику вологість, ніж повітря зовні. З причини того, що присутня різниця у вологості, під покрівельним підставою починають накопичуватися водяні пари. Тільки у них немає можливості виходу назовні, оскільки покрівельне покриття має здатність не пропускати вологу в різних напрямках. В результаті чого пари повітря накопичуються з внутрішньої сторони даху, утворюючи конденсат. Як наслідок утворення цвілі, мокрих плям, вогкість.

Рассказать о статье