ЯК УТЕПЛИТИ КВАРТИРУ СВОЇМИ РУКАМИ

Декабрь 21, 2017

Як утеплити квартиру своїми

утеплений будинокОстаннім часом зростання тарифів на комунальні послуги, зокрема на опалення, показує просто рекордні темпи. Люди змушені шукати рішення для того щоб хоч якось заощадити і найбільш оптимальними варіантами для жителів багатоквартирних будинків можуть бути установка квартирного лічильника або утеплення зовнішніх (внутрішніх) стін своїх будинків.

Як утеплити будинок з найбільшою ефективністю, що краще - внутрішньо або зовнішнє утеплення стін , які матеріали використовуються утеплення квартир, ціни на утеплення фасадів - на ці та інші питання ми спробуємо відповісти в цій статті.

По-перше, необхідно визначитися, як ви будете утеплювати стіни, зовні або всередині. У кожного способу є свої переваги і недоліки, і основні з них ми привели в наступних таблицях.

Внутрішнє утеплення:

плюсимінуси
+ Кімната швидше нагріваєтьсяУтеплення квартири зсередини- Швидше охолоджується (особливо вночі)
+ Можна виконати разом з внутрішнім ремонтом- На час ремонту треба переїжджати
+ Можна зробити самому- Істотно зменшує внутрішній розмір приміщення
+ Єдиний варіант, коли міняти фасад заборонено (наприклад, будівля має історичну цінність)- Складна для виконання технологія уникнення конденсату
- Стіна повністю промерзає - адже теплоізоляція не дає їй нагріватися від внутрішнього тепла, зменшується термін експлуатації
- Необхідність додаткової вентиляції
- Помилки при монтажі загрожують появою цвілі, і навіть руйнуванням як елементів утеплення, так і самих стін

Марина, 27 років: «Ми утеплили стіни квартири зсередини. Мені говорили, що краще робити це зовні, але ми вирішили трохи заощадити. До того ж, саме в цей час ми робили ремонт і у всіх кімнатах обшивали стіни гіпсокартоном, тому вирішили покласти утеплювач між стіною і гіпсокартоном. Час від часу стежимо, щоб ніде не було скупчень вологості (нас попередили, що це може стати проблемою). Чотири роки живемо з таким внутрішнім утепленням, поки все нормально. Взагалі стало помітно тепліше - градуса на 2-3. У холодну пору року в квартирі температура близько 23-24 градусів, і для нас «з головою» вистачає. Весь ремонт нам робив знайомий фахівець, і грошей за нього взяв трохи ».

Рассказать о статье