ЯКИМ УТЕПЛЮВАЧЕМ КРАЩЕ УТЕПЛЮВАТИ БУДИНОК

Июнь 6, 2017

Рулони мінеральної вати

Відповідно до ГОСТ 30494-96 - "Будівлі житлові і громадські":

  • температура повітря всередині житлових приміщень повинна бути в межах + 20-22 ° С
  • відносна вологість повітря - 30-45%
  • відсутність протягів

Такі умови можна створити правильно використовуючи базальтову теплоізоляцію.

Доводимо до вашого відома, що 100% базальтову теплоізоляцію робить лише кілька підприємств в Росії-вони не великі в порівнянні з виробниками мінеральної вати такими як Rockwool, Техноніколь, Ізорок, Ізовол і т.д.

Процес виробництва базальтового волокна більш енергоємний і воно просто не може бути дешевим як мінвата. Всі «клюють» на слово базальт, тому продавці мінеральної вати в своїх рекламних виданнях запевняють Вас, що це і є базальтова продукція, а чистого базальту взагалі не буває та ще й без фенолу - мовляв це фантастика.

Вам вибирати. Загалом при одній і тій же щільності і однаковому діаметрі волокна головний показник-коефіцієнт теплопровідності буде приблизно один і той же. Щільність для установки в похилу покрівлю не повинна бути нижче 30-40 кг / м3, інакше теплоізоляція згодом просяде.

У міжкімнатних перегородках потрібно встановлювати плити вже з більшою щільністю - 50кг / м3 , вона буде виконувати функцію звукоізоляції. Зовнішні стіни потрібно утеплювати зовні, щоб несучі дерев'яні або цегляні стіни були завжди в плюсовій температурі. Це або вентильований фасад, або оштукатурювання поверх теплоізоляції. Для цієї мети використовують плити з щільністю від 80 кг / м3 і вище.

Чим же краще базальтові плити ніж мінеральні, якщо коефіцієнт теплопровідності однаковий?

У теплоізоляційних плит багато показників крім теплопровідності. Так ось за всіма іншими показниками базальтові плити значно перевершують мінеральні плити і перш за все це довговічність, стійкість до вологи, не привертає мишей, відсутність шкідливих фенольних сполук.

Яка товщина утеплювача повинна бути? Відповідь: чим товще, тим краще і чим щільніше, тим тепліше.

Але оптимально для покрівлі якщо під дахом буде житлова мансарда, то не менше 150 мм при щільності 40 кг / м3. Не забудьте в покрівлю встановити спеціальні плівки. У зовнішні стіни ставлять плити щільністю 70-100 кг / м3 і товщиною 100 мм.

Рассказать о статье