КРАЩИЙ УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ СТІН

Июнь 6, 2017
Чем утеплить стены снаружи в

пачка утеплювача кам'яна

утеплення стін

Кращий утеплювач для стін будинку-Ursa PureOne.
Установка в будь-який каркас.

Дуже часто при ремонті та реконструкції будинків постає питання про додаткову теплоізоляції стін через те, що сучасні норми по тепловому захисту будівель значно перевищують вимоги до термоопору конструкцій на той момент, коли проектувалася і будувалася будівля. Високі витрати на опалення при щоквартально підвищуються тарифи на енергоносії, сирі кути і відвалюються шпалери на стінах, та й банальна неможливість в зимові дні підняти температуру внутрішніх приміщень більше 18 градусів - всі ці фактори призводять до вирішення про утеплення конструкцій будинку. Питанню утеплення зовнішніх стін приділяється особлива увага, тому що через ці огороджувальні конструкції будинку може втрачатися до 40% теплової енергії.

При питанні: як утеплити стіни будинку, у нас не виникає сумнівів про те, з якого боку розміщувати теплоізоляційний шар. Звичайно ж, утеплювач для стін потрібно встановлювати із зовнішнього боку будинку, особливо це актуально якщо мова йде про утеплення дерев'яного будинку. Утеплення стін зсередини - заняття безперспективне. Цій темі присвячена окрема сторінка нашого сайту.

Відгуки про утеплювач для стін Ursa PureOne схема утеплення брусової стіни схема утеплення стіни з газоблоків схема утеплення дерев'яної стіни

Рассказать о статье