Меблі з масиву. Як вибрати

Декабрь 7, 2018
Чем утеплить пол на даче?

Дерево - є одним з найбільш незамінних матеріалів на всьому протязі історії людини. Виробів з дерева незліченна безліч і серед усього цього одним з найнеобхідніших є меблі.

Меблі з масиву відрізняється екологічністю, привабливим і індивідуальним зовнішнім виглядом, практичністю і довговічністю. Природно, що більшість людей вважають за краще купувати меблі з натурального дерева, на відміну від меблів з композиційних матеріалів (таких як ДВП, ДСП, МДФ), яка негативно впливає на здоров'я і не може передати природну красу. Але перед тим як купувати меблі з масиву необхідно добре знати такі нюанси як: технологія виробництва, експлуатаційні властивості порід деревини, показники якості деревини. Саме про це поговоримо докладніше.

Почнемо з того, що меблі з масиву виготовляється із цільних і зрощених дерев'яних щитів. Цілісні щити - назва говорить сама за себе. Клеєні щити виходять шляхом склеювання тонких пластин, в результаті чого на виході виходить матеріал більш високої міцності. Що стосується якості деревини, то його можна достовірно визначити лише на початковій стадії обробки. Наявність сучків і прошарок в масиві істотно знижують якість деревини.

Здоровое питание купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Показник м'якості (твердості) є визначальним у породи деревини. При виготовленні продукції з дерева сьогодні використовуються близько п'ятдесяти різних порід, які поділяються на «м'які» і «тверді».

М'якою деревиною володіють сосна, верба, ялина, ялиця, кедр і осика. Деревина цих порід відмінно підійде для виробництва меблів, такий як тумбочки, комоди, письмові столи та іншої, не розрахованої на велике навантаження. Дуб, бук, клен, береза володіють твердою деревиною. У свою чергу ці породи підійдуть для виготовлення дитячих меблів, шаф, ліжок і т.п., виробів інтенсивної експлуатації.

Коротко про найбільш поширених породах

Сосна відрізняється низькою стійкістю до ударів, тому в більшості своїй її використовують для виготовлення меблів рідкісного використання (шафки, тумби, невеликі столики), а також каркасів, різних аксесуарів. Деревина дуба вважається однією з найцінніших і дорогих, в силу високої міцності, великим діапазоном відтінків і привабливої текстури.  Зазвичай масив дуба використовується після проходження процедури «морения». Що стосується бука, то його широко використовують при виготовленні гнутих меблів, завдяки таким якостям як твердість і гнучкість, нерідко з нього роблять меблі «під старовину». За своїми експлуатаційними та естетичними властивостями відмінна альтернатива дубу.

Володіючи цією досить короткою, але слушною інформацією, ваш вибір буде успішним.

Рассказать о статье