Навіщо потрібен дизайн-проект?

Апрель 17, 2018
Чем утеплить стену в угловой

навіщо потрібен дизайн проект інтер'єру Навіщо потрібен дизайн-проект інтер'єру?

Цим питанням задається майже кожна людина, що задумала робити ремонт. На жаль, сьогодні добра половина замовників схильна до відповіді: "Нам не потрібен дизайн-проект, ми і так знаємо, що де буде". Ну що ж, ось і перша помилка, вчинена ще до початку ремонту!

Шановні наші клієнти, пам'ятайте про те, що дизайн-проектування інтер'єру - справа набагато більш важливе, ніж сам ремонт! Пошукавши в інтернеті цікаві ідей, запам'ятавши парочку цікавих принципів стилізації і умеблювання інтер'єру, вам буде вкрай складно зібрати все це і втілити в гармонійне, цілісне і функціональний простір. В результаті процес ремонту перетворюється не просто на стихійне лихо, а в дуже великий зростаючий куля проблем, неврахованих моментів, запізнілих рішень, розтрат і повного розчарування ...

Чи готові ви до такого?

Оригинальный дизайн интерьера от Artichok заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Потрібно зауважити, що останнім часом замовники стали уважніше ставитися до проблеми проектування інтер'єру. Але все ще залишається великою бар'єр в усвідомленні дійсної потреби дизайн-проекту. Найбільшою перепоною є все-таки грошове питання: звичайно, на хороший дизайн-проект потрібно витратитися, проте ці витрати абсолютно непорівнянні з витратами на виправлення помилок "пост-фактум".

Проаналізувавши цей фактор, наша компанія пропонує клієнтам дизайн-проект в подарунок при замовленні ремонту "під ключ", тому що ми не готові створювати нашим замовникам проблеми, пов'язані з непродуманим проектом, додатковими витратами і втратою будь-якої надії на вдале завершення ремонту.

Але не будемо багатослівні і перейдемо до самої суті: навіщо ж так необхідний дизайн-проект інтер'єру?

навіщо потрібен дизайн проект інтер'єру

Отже, для початку ми перерахуємо найбільш часто виникають проблеми, викликані відсутністю дизайн-проекту:

◘ Витрати (грошей, часу і нервів). Багато додаткових і абсолютно непотрібних витрат! Витрати починаються вже з відвідування квартири для роз'яснення працівникам, де буде розташована телевізійна розетка, а також ще 30-40 інших розеток. Ну і звичайно, на якій висоті їх розташувати і в скількох сантиметрах від кута ... І так про кожній розетці, виведення сантехніки, лампочці, бра і люстри ... Але це - самі мінімальні витрати. Крім того, що на об'єкті вам доведеться буквально "жити", щоб не упустити жодної дрібниці, яких в ремонті (вже ми-то знаємо!) Дуже багато, ви також повинні розуміти, що від загального кошторису на ремонт ви витратите ще мінімум 30 % на виправлення всіх недоліків, які ви не зможете продумати наперед (та й просто втримати все це в голові). Відсутність продуманої концепції інтер'єру з обов'язковою технічною частиною може привести до того, що вам доведеться не тільки розщедритися, але і витратити свій дорогоцінний час, нерви і гарний настрій. Ми вже не говоримо про те, що переїзд в довгоочікувану квартиру доведеться відкласти на невизначений термін.

◘ Результат, невідповідний очікуванням. Взагалі, не маючи перед очима чіткої картинки, яким буде ваш майбутній будинок, починати ремонт не можна! Також не варто приступати до ремонту, якщо ви намалювали в своїй уяві інтер'єр, але абсолютно не розумієте його технічної сторони: наприклад, розташували сантехніку таким чином, що при монтажі труб у вас буде велика кількість колін і вигинів, а також не буде необхідного ухилу. У такому випадку вся ваша ванна перестане функціонувати належним чином і буде приносити лише негативні емоції при її використанні. Дизайн-проект же покликаний співвіднести все естетичні побажання замовника з технічними можливостями квартири і надати готовий варіант ергономічного, правильно функціонуючого і стильного простору.

◘ Труднощі "перекладу". З такими труднощами стикався кожен, хто намагався пояснювати щось фахівця без особливих теоретичних і практичних знань в його області. Звичайно, донести до будівельників ту картинку майбутнього інтер'єру, яку ви собі уявляєте - справа досить цікаве, але моторошно складне і абсолютно нездійсненне без технічної документації дизайн-проекту інтер'єру.

◘ Складність завершення ремонту квартири без дизайн-проект. І про головне: завершити ремонт в квартирі, довести його до того етапу, коли чорнові і чистові етапи пройдені, всі дрібниці дороблені, меблювання і стилізація закінчена, буде практично неможливо. Чому? Тому, що не було чіткої картинки інтер'єру до початку ремонту. На жаль, на ділі виходить така ситуація: "Почали ремонт в стилі хай-тек, продовжили в стилі хай-так, а закінчили в стилі" хоч як "...

Рассказать о статье