​Перепланування квартири за допомогою гіпсокартону

Февраль 7, 2019
Каким материалом нужно

Дуже часто таке слово як перепланування квартири асоціюється з проведенням величезних робіт з будівництва нових стін або демонтажу. У нинішній час її можливо здійснити і без необхідності вдаватися до настільки кардинальних заходів ...

Так як основна маса людей не мають просторих квартир, то дуже часто з'являється потреба якимось чином зонувати їх, створити роздільне простір для кожного члена вашої родини. І звичайно ж, в такому разі раціонально використаний простір при зведенні нових стін буде великим плюсом, адже в нашому випадку його і так дуже мало.

Найбільш кращим виходом в даній ситуації, це створення в квартирі перегородки з гіпсокартону.

Перед установкою таких перегородок робиться план задуманої перепланування, після цього розраховується обсяг необхідного будматеріалу.

Перегородка може мати основу з дерев'яного або металевого каркаса, який обшивається листами з гіпсокартону.

Якщо ви плануєте повісити на таку стіну меблеві елементи, необхідно врахувати заставні при виготовленні каркаса, так само слід попередньо розрахувати і величину навантаження.

Простір в перегородках заповнюється спеціальним матеріалом для звукоізоляції. Як його найчастіше використовується мінеральна вата або пінопласт.

Дуже важливим зручністю гіпсокартонних перегородок є можливість проводки потрібних комунікацій всередині самої перегородки. Крім усього цього, гіпсокартон добре підходить для втілення в життя самих різних дизайнерських фантазій, оскільки елементи з гіпсокартону можуть бути не тільки стандартної прямокутної форми, але і бути криволінійними.

При наявності хороших знань або досвіду спорудити гіпсокартонну перегородку можливо і самостійно. Але якщо ж таких знань немає, кращим варіантом буде довірити цю справу професіоналам.

Як тільки установка перегородки буде завершена, можна приступати до її обробці. Для того щоб приховати ділянки з'єднання перегородок із стіною використовують армуючу стрічку "серпянку" яка приклеюється на стики і після чого поверхню перегородки шпаклюється.

Всі кути і стики, як зовнішні, так і внутрішні, повинні бути проклеєні армуючої стрічкою, на зовнішніх кутах правильніше використовувати спеціальний куточок.

Іноді для отримання абсолютно рівної поверхні, є необхідність в покритті всього гіпсокартону, невеликим шаром шпаклівки. По закінченню цього процесу гіпсокартонна перегородка шліфується і грунтується. Після висихання грунтовки, можна приступити до кінцевої обробки, клеїти шпалери або просто пофарбувати.

Рассказать о статье