​Процес установки натяжних стель

Февраль 7, 2019
Выбор материалов

Монтаж натяжної стелі не займає великої кількості часу, якщо всі необхідні роботи виконуються професіоналами ...

Перед тим, як приступити безпосередньо до установки, слід до стін в приміщенні прикріпити спеціальний профіль - багет. Як правило, його спочатку приклеюють, після чого фіксують шурупами для забезпечення надійності на відстані не більше 8 сантиметрів один від одного. При цьому намагатися, щоб шурупи не потрапляли на краю профілю, якщо цього не уникнути, то робиться відступ на 1 сантиметр.

Сегодня купить оригинальные автозапчасти для иномарок очень важно, а после этого уже можно заниматься натяжными потолками. Головне - це виконати правильні заміри і визначитися з колірним рішенням полотна і способом його кріплення до профілю, який буде тримати на собі всю вагу конструкції. При установці багетів, монтажниками визначається розташування нижнього кута, так як кріплення профілю відбувається згідно з його рівнем. При цьому, необхідно стежити за тим, щоб не допускати ніяких відхилень по горизонталі більш ніж на 2 мм.

Після закріплення багета приміщення слід підготувати до процедури монтажу натяжної стелі, для чого використовують теплову гармату, за допомогою якої досягається температура в кімнаті близько 40 градусів. Перед цією процедурою слід з приміщення прибрати всі рослини, твори мистецтва та меблі. Якщо немає можливості винести предмети меблів, то для забезпечення її збереження доцільно використовувати плівку, якою вона накривається. Так само варто враховувати те, що натяжна стеля монтується після того, як був виконаний запланований ремонт, після якого можна підтримати необхідну температуру.

Якщо натяжна стеля буде з плівки ПВХ, то його теж слід прогріти до 60 С. Це додасть плівці еластичності, і процес натягу пройде набагато легше. Не залежно від того, який із способів кріплення натяжної стелі буде застосовуватися, починати слід з одного з кутів, після чого переходять до протилежного по діагоналі, і так далі.

На наступному етапі полотно заганяють в кріпильний багет по периметру стін. Натяжні стелі всюди кріпляться за однією технологією в залежності від видів профілю. Остаточного натягу домагаються при використанні спеціальних шпателів, якими майстри заганяють залишилися вільні краї на ділянках по периметру стелі. При клиновидном або кулачковому способах установки стелі, краю, які виступають з багета, обрізаються.

Рассказать о статье