​Як заховати труби у ванній?

Февраль 7, 2019
Чем утеплить пол на даче?

Найчастіше труби не прикрашають приміщення. Виняток становлять лише авторські дизайн-проекти. У звичайному будинку водопровід краще прибирати в спеціальні короби. Як це зробити правильно, давайте дізнаємося детальніше ...

Необхідність ховати труби у ванній викликана тим, що вид комунікацій не покращує враження від приміщення.

Профессиональная стоматология круглосуточно киев окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Прибираючи труби в короби або під плитку, важливо залишати можливість доступу до ключових елементів: кранів, з'єднанням і вентилів.

Для цього можна скористатися простими рішеннями, які описані нижче

Прибираємо труби в гіпсокартон

Хорошим способом укриття труб є пристрій гіпсокартонної короба.

Такий короб можна спорудити для будь-яких труб - вертикальних або горизонтальних. За допомогою вбудованих дверцят і лючков із пластику можна легко забезпечити доступ до вентилів в будь-якому місці.

Гіпсокартон кріпиться на металевий каркас за допомогою саморізів і шуруповерта. Про те як вибрати шуруповерт дізнаємося в іншому матеріалі, перейшовши за вказаним URL. Простір під ванною можна закрити простий вставкою гіпрока в торець ванни.

Таким чином, ви закриваєте непрезентабельне нижнє простір під ванною і отримуєте непомітний шафку, в якому можна зберігати всі необхідні господарські речі.

Для вертикальних труб споруджується прямокутний короб, в якому також можна зберігати швабри, палиці та інші довгі речі. Завдяки цьому простір у ванній не губиться в порожню, а може використовуватися з користю. Зовні такі шафки можна пофарбувати, обклеїти плівкою або обробити пластиком або деревом.

Рассказать о статье