​Як кладуть плитку

Февраль 8, 2019
Схема утепления кирпичной бани

Варіант перший (Не правильний)

Розуміючи що стіни не рівні і рівняти їх немає жодного бажання, кахельна плитка кладеться без попереднього вирівнювання стіни, під зубчастий шпатель. При такому способі укладання, можна не дивуватися що в кутах кахель розходиться клином, а плитка місцями виступає і лежить в площині стіни під різними кутами.

Варіант другий (Вкрай не бажаний)

При цьому способі стіни не вирівнюються, так як вирівнювання проводиться за рахунок клейового шару при укладанні кахельної плитки. Если Вы устанете, тогда интересные игровые автоматы клубника помогут Вам интересно провести досуг и заработать крупную денежную сумму. Міцність з'єднання клейового шару при такому способі укладання значно нижче, єдиний плюс при цьому, економія часу вимагається для штукатурення та висихання стін.

Мінус: витрата клею при такому способі сильно збільшується.

Отделочники користуються таким способом укладання, у разі коли стіна в деяких місцях має нерівність.

Варіант третій (Правильний)

Перед укладанням кахельної плитки, стіни вирівнюються під рівень, а для вирівнювання стін використовується штукатурний розчин.

Після такого вирівнювання кахельну плитку укладати одне задоволення, а клейовий шар має однакову товщину, наноситься зубчастим шпателем, при цьому витрата клею мінімальний.

Це самий кращий варіант.

Підготовка стін перед укладанням кахельної плитки

Перед укладанням кахельної плитки стіну необхідно очистити від сміття, фарби і пилу.

Проводити укладання плитки на гладке підставу (фарба) неправильно, фарбу бажано видаляти зі стіни повністю.

Нехай не лякає складність робіт по зняттю фарби зі стін, від правильно підготовленого підстави залежить те, як буде триматися кахельна плитка в подальшому.

Рассказать о статье