​Грунтовка і гідроізоляція стін

Февраль 8, 2019
Схема утепления кирпичной бани

Після того як стіни очищені, їх необхідно обробити грунтом.

У місцях тривалого контакту стін з водою (в районі душової кабіни, навколо ванною або у раковини) стіни можна обробити спеціальним гідроізоляційної мастикою на яку надалі можна клеїти кахельну плитку, мастика захищає стіну від вологи, не допускаючи проникнення вологи через шви між плиткою.

На внутрішніх стінах підлягають інтенсивному впливу води, бажано застосування гідроізоляції.

Коли встановлювати ванну

Починати укладання кахельної плитки від статі можна лише тільки в тому випадку, якщо на підлогу вже покладена плитка і стать не має ухилів.

Игровые автоматы Пирамиды помогут Вам интересно провести досуг и заработать крупную денежную сумму.

Багато хто вважає, що більш правильно спочатку укласти плитку на стіни, а потім займатися підлогою, після чого вноситься і приставляється до стіни ванна, але тут виникає проблема зазору між стіною і ванною, і якщо гідроізоляцію зробити за допомогою герметика не складно, то питання охайного зовнішнього виду цього шва в таких випадках поки не вирішене.

Уклавши плитку на підлогу, і встановивши ванну на своє постійне місце, стик між стіною і ванною заповнюється якісним силіконовим герметиком, після чого уклавши по периметру ванною пластиковий куточок укладаємо плитку, притискаючи куточок до ванною.

Такий варіант виглядає найбільш естетично, а силіконовий герметик закритий декоративним куточком, більш того плитка, що знаходить на стінку ванни, додатково утримує ванну, не дозволяючи їй підніматися.

Дивимося статтю - як встановити сталеву ванну

Як укладати плитку навколо душового піддону

Якщо планується установка душового куточка з піддоном, то кахельну плитку бажано викласти поверх піддону, а шов між піддоном і плиткою згодом загерметизувати якісним силіконом.

Щоб створити якісний шов між душовим піддоном і плиткою, на піддоні уздовж стіни можна розмістити відрізки товстого перфорованого картону або будь-якого іншого щільного і рівного матеріалу, створивши тим самим зазор.

Піддон або ванна не повинні стикатися з самою плиткою, так як простір між ними заповнюється спеціальним герметиком або спеціальним монтажним куточком.

Виклавши над піддоном перший ряд плитки і продовживши його по всіх стінах (завідомо потрібно закріпити на стінах тимчасові напрямні), потім даємо плитковій клею висохнути, прибираємо піддон, і напрямні, далі можна укласти нижній ряд, підрізаючи плитку по висоті.

При такому варіанті верхній край душового піддону заходить під плитку, що створює додаткову жорсткість і герметичність.

Рассказать о статье