​Звідки починати укладання плитки

Февраль 8, 2019
чем утеплить стены изнутри

Якщо плитка на підлогу ще не укладена, або стать не досить рівний, потрібно на не великому відстані від статі і строго по горизонталі прикрутити тимчасові напрямні, від них почнеться укладання першого ряду кахельної плитки. Пізніше, коли клей висохне і плитка буде триматися сама, напрямні знімають і підрізаючи плитку по висоті укладають нижній ряд.

У складних місцях де необхідна підрізання плитки, ніколи не укладайте плитку відразу на клей, спочатку плитку потрібно приміряти за місцем, і лише переконавшись, що вона встає нормально, можна наносити клей. Наносити клей на стіну краще невеликими частинами, так щоб клей не пересихав. А в перерыве можно открыть ноутбук и book of ra играть абсолютно бесплатно. Укладаючи плитку, бажано завжди перевіряти за допомогою рівня, горизонталь і площину.

Кахельну плитку краще всього укладати від найбільш відомого або дальнього кута, кінець ряду можливо доведеться закінчувати обрізаної плиткою, для приховування обрізаних країв плитки в кутку, існують спеціальні пластикові закладки, завдяки такій закладці в одному кутку можна зістикувати дві обрізані плитки.

Варто не забувати, що стикування двох різаних плиток в кутку може сильно кидатися в очі, особливо якщо цей кут є відкритим.

Як видно на верхній фотографії, вирівнювання плитки здійснюється за рахунок збільшення клейового шару, але такий спосіб вкрай не бажаний.

Якщо ви не користуєтеся пластиковими куточками для кахлю, то уклавши всі ряди на одній стіні, подальша укладання по іншій стіні триває з цілої плитки у напрямку від готової стіни, таким чином цільна плитка в кутку закриває собою обрізаний край плитки на іншій стіні.

Для забезпечення однакових і рівних швів між плитками необхідно використовувати спеціальні хрестики.

Рассказать о статье