ЯК ЗРОБИТИ ПІДЛОГИ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Як зробити підлоги в приватному

Теплі підлоги - це системи обігріву житла, що функціонують «в доважок» до центральної системи опалення. За рахунок того, що нагріті радіаторами теплі повітряні маси прагнуть вгору, підлогу завжди залишається трохи прохолодним - системи теплих підлог допомагають вирішити цю проблему і створюють комфортний тепловий режим в нижніх рівнях приміщення. Пропонуємо розібратися, яку систему підігріву підлогових покриттів краще вибрати і як правильно зробити теплі підлоги в приватному будинку .

Водяний підігрів підлоги

Принцип роботи водяної теплої підлоги полягає в нагріванні підлогового покриття за допомогою теплоносія (води, етиленгліколю), що циркулює по трубах (металопластикових, поліпропіленових), покладеним в товщі «пирога» статі.

До недоліків водяних теплих підлог відносять схильність трубопроводу з корозії, накопичення вапняних відкладень, засмічення і швидкого виходу з ладу. Дорогий і трудомісткий монтаж трубних теплих підлог окупається сторицею на етапі експлуатації - вони вважаються найбільш економічними для приватних будинків. Але, щоб водяна підлога був максимально ефективним, необхідно простежити, щоб загальна довжина нагріває трубопроводу не перевищила 100 м (50-60 м оптимально), щоб уникнути тепловтрат.

Як правильно змонтувати водяна тепла підлога на бетонній основі

Основні етапи:

  1. Підготовка базового підстави (вирівнювання, нівелювання).
  2. Укладання вологостійкої плівки або облаштування обмазувальної гідроізоляції.
  3. Монтаж демпферного стрічки, що перешкоджає руйнуванню стяжки внаслідок багаторазових циклів нагрівання / охолодження основи підлоги.
  4. Монтаж телоізолірірующего матеріалу з фольгированним напиленням, що сприяє теплозбереження і захищає утеплювач від впливу конденсату. Особливо зручні в монтажі профільні теплоізоляційні плити, забезпечені канавками під установку труб.
  5. Установка арматурної сітки, укладання труб водяного теплої підлоги «змійкою» або «равликом» з певним кроком (не менше 15 см, не більше 50 см), фіксація труб хомутами, підключення до колектора.
  6. Пуск теплоносія, перевірка функціонування системи, виключення протікань.
  7. Облаштування чистової стяжки, укладання підлогового покриття.

Рассказать о статье