ЧИМ УТЕПЛИТИ ДАХ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Відповідь дачника, чим утеплити

Приватний будинок - це не тільки бажана власність, а й часто - купа проблем. Адже надзвичайно важливо забезпечити домочадців належними безпекою і комфортом, а для цього потрібно знати масу нюансів.

1. Шкідники

Деревина будинку, зіпсована термітами.

Дрібні шкідники можуть завдати істотної шкоди дому. Жуки і терміти можуть навіть поставити під загрозу структурну цілісність всієї будівлі, а гризуни часто перегризають проводку, створюючи небезпеку виникнення пожежі. Хоча в продажу є багато товарів проти шкідників, краще відразу вжити заходів для запобігання подібних проблем: потрібно підтримувати чистоту в будинку, зберігати їжу в герметичних контейнерах, закрити всі тріщини і замінити гниють дерев'яні частини стін.

2. Детектори диму

детектори диму

Обов'язково варто потурбуватися безпекою себе і своєї сім'ї, встановивши детектори диму і переконавшись, що вони працюють належним чином. Якщо це можливо, то краще встановити провідні детектори, а не купувати детектори на батарейках.

3. Газони, рослини та дерева

Газон як імідж будинку.

Ці три проблеми в області домоволодіння особливо проблематичні, оскільки вони вимагають постійного догляду і великої кількості часу. Занедбані газони виглядають неохайно, а виноградні лози і в'юнкі рослини можуть пошкодити стіни будинку . Регулярна стрижка може знизити ці ризики.

4. Які Відбуваються змішувачі

Заміна картриджа - справа нескладна.

Дірявий змішувачі постійно дратують звуком капає води, а також призводять до астрономічних рахунків за воду кожен місяць. Але це легко виправити. Більшість кранів мають кілька різних гумових шайб-прокладок, які зношуються з часом. За допомогою декількох простих інструментів ці прокладки можна досить легко замінити, і після цього кран працюватиме як новенький.

5. Діряві труби

Бережіть труби!

Практично кожен стикався з плямами від води на стелі. Хоча це може бути результатом протікає дах, якщо подібне трапляється в підвалі, то виною всьому явно є що протікають труби. Це може відбуватися через накопичення конденсату або несправного з'єднання стиків. Завжди потрібно перевіряти труби і викликати сантехніка в разі виявлення течі.

6. Підвали

Підвал як система комунікацій

Якщо в будинку є підвал, то швидше за все, в ньому проходять повітроводи, водопровід, система електропроводки і т. Д. Завжди потрібно перевіряти ці системи, щоб переконатися, що вони функціонують належним чином.

Рассказать о статье