ЧИМ УТЕПЛИТИ БУДИНОК З БРУСА ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Сучасний будинок з бруса

Оскільки стіни заміських будинків з колоди або бруса, як правило, в 2-2, 5 рази тонше, ніж вимагають сучасні теплотехнічні норми, для того, щоб дерев'яний будинок вийшов теплим, його стіни потрібно утеплювати.

Для чого служить «вентильований фасад»?

Зруб з нестругані бруса - самого недорогого матеріалу, адже він все одно буде приховано під зовнішньою обробкою, - утеплюють зовні за методом «вентильований фасад», який повсюдно застосовується в багатоповерховому будівництві. Цей метод полягає в тому, що між утеплювачем і декоративним фасадом, який кріпиться на жорсткій підвісної конструкції, створюється вентиляційний зазор, в якому вільно циркулює повітря. При цьому надлишки водяної пари несуться з потоком повітря на вулицю, і всередині утеплювача не утворюється конденсат.

Як відбувається монтаж утеплювача?

На основні стіни з бруса зовні прибиваються бруски обрешітки з таким кроком, щоб між ними щільно, враспор, можна було укласти мати утеплювача - мінеральної вати. Двох шарів мінеральної вати сумарною товщиною 10 см досить в умовах Підмосков'я, щоб будинок відповідав сучасним нормам по утриманню тепла.

Утеплювач не тільки утримує тепло в будинку, але і оберігає несучі стіни від перепадів температури, а декоративний фасад і вентиляційний зазор захищають їх від надмірної вологості та сонячного ультрафіолету, тому брус прослужить набагато довше, ніж на відкритому повітрі.

Щоб потік повітря у вентиляційному зазор не розтріпав утеплювач, його закривають вітрозахисною плівкою - дифузійної мембраною, крізь яку вільно проходить водяна пара, а вода не проникає.

Потім прибиваються вертикальні бруски контробрешетування, щоб сформувати вентиляційний зазор. Вгорі - під звисом покрівлі - і внизу - над цоколем - залишаються продухи.

Рассказать о статье