УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО ПОЛА

Июнь 6, 2017

який утеплювач краще для

Sx_pol_po_lagam.jpgУ будинках часто проектуються підвальні приміщення та підпілля, які використовуються для зберігання різних речей, які не потребують кімнатної температури. В цьому випадку для забезпечення низьких температур в підвалі і необхідних температур на поверхні підлоги необхідно утеплити перекриття. Для утеплення перекриттів над холодними підвалами та підпідлоговими використовуються м'які плити з кам'яної вати ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК, які укладаються в простір між балками або лагами. При утепленні плитних перекриттів під основу підлоги укладають жорсткі плити Флор БАТТС необхідної товщини.

Утеплення перекриття з дерев'яними лагами

  1. Балка;
  2. лаги;
  3. Утеплювач ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК або ЛАЙТ БАТТС;
  4. Підшивка чорного статі;
  5. Підлогове покриття (ламінат, паркет та ін.)

Лаги перекриттів встановлюють з кроком 0, 6 або 1 м. Плити теплоізоляції з кам'яної вати ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК зазвичай укладають на дошки або щити, укріплені по черепних брусках, або на дошки або сталевий дріт, підшиті до балок знизу.

Утеплювач необхідно захистити від водяної пари, які рухаються в бік більш холодного приміщення. Для цього поверх утеплювача (з внутрішньої сторони теплого приміщення) укладають шар пароізоляції ROCKWOOL. Для забезпечення кращої паронепроникності полотна пароізоляції потрібно класти з перетином 10-15 см. Краї полотнищ пароізоляції заводять на висоту 10 см над поверхнею утеплювача і прикріплюють плінтусом до стіни. По дерев'яних лагам укладають статеві дошки і покриття підлоги.

Утеплення залізобетонного перекриття

Утеплити плитне перекриття над холодним підвалом можна, використовуючи жорсткі плити з кам'яної вати ФЛОР БАТТС. Для цього на залізобетонне перекриття по вирівнює стяжки укладають плити Флор БАТТС необхідної товщини. Поверх плит укладають шар пароізоляційного матеріалу, а потім цементну стяжку 3-5 см і покриття підлоги з керамічної плитки, лінолеуму та ін.

Рассказать о статье