ТЕПЛА ЛОДЖІЯ

Июнь 6, 2017

Тепла лоджія своїми руками

kak-svoimi-rukami-uteplit-balkon-27Розширити життєвий простір звичайної квартири можна за рахунок площі лоджії. Але є одна умова: лоджія повинна бути теплою. Для цього недостатньо виконати скління: до вирішення проблеми необхідно підходити комплексно. У цій статті викладена інформація про методи використання сучасних утеплювачів.

Як зробити лоджію теплою: загальні правила

Виконуючи роботу по утепленню лоджії, слід враховувати певні правила.

  1. Важливо утеплити підлогу. Цим ви не тільки створите комфортні умови, але також ізолюєте приміщення від «містків холоду» - залізобетонних плит перекриття.
  2. Утеплення стелі обов'язково. В іншому випадку нагріте повітря, піднімаючись догори, буде віддавати тепло назовні через плиту перекриття, а температура повітря на лоджії буде знижуватися.
  3. Необхідно ізолювати місця стикування плит перекриття, стіни та огорожі. При сильному вітрі тепле повітря буде видувати.
  4. Рекомендується використовувати додаткові джерела тепла, в якості яких можуть бути використані електричні нагрівачі і плівкові теплі підлоги.
  5. Теплі вікна лоджії дуже важливі: їх площа дуже велика, а значить вони грають основну роль у теплообміні. Рекомендується використовувати багатокамерні віконні профілі і подвійні (або потрійні) склопакети.

Вибираємо матеріали для утеплення лоджії

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує різні утеплювачі. Для лоджії можуть бути використані наступні.

kak-svoimi-rukami-uteplit-balkon-1 foto-4 kak-svoimi-rukami-uteplit-balkon-9 856721b8954bad9

Рассказать о статье