УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ НА БАЛКОНІ

Июнь 6, 2017

Як утеплити підлогу на балконі

Варіанти пристрою і утеплення балконного статі різні, кожен з них чудовий:

Настил дошки для підлоги. У вас невелика, комфортна і тепла квартира без вишукувань в інтер'єрі? Ідеально підійде дерев'яна підлога на балконі або лоджії, статеву дошку доведеться обробити лаком, зате вийде економічно і екологічно.
Настил лінолеуму. З викрійкою лінолеуму завжди виникають надзвичайні труднощі. ! Якісно, швидко виріжемо потрібну форму з чіткою кромкою, настелили, оформимо плінтусом по периметру.
Настил ламінату. Ламінат підійде людям, що піклуються про довговічність підлогового покриття улюбленої лоджії. Плюс чудове утеплення підлоги завдяки властивостям матеріалу.
Укладання плитки. Елітна варіація статевого покриття для лоджії - плитка. Укладання плитки виробляється на попередньо зроблену стяжку. Наші майстри готові викласти плитку як в стандартному класичному стилі так і по діагоналі.

Утеплення підлоги на балконі або лоджії

Коли лоджія сполучена з вітальнею або спальнею, так хочеться, щоб на ній було не холодно! Тому в якості додаткового джерела тепла використовується підлогу з підігрівом. Компанія «СОЮЗ БАЛКОН» пропонує кілька видів теплої підлоги: кабельний тепла підлога для установки під стяжку для подальшого укладання плитки, термомати (кабельний тепла підлога на сітці) для установки безпосередньо під плитку, інфрачервоний плівковий тепла підлога використовується для чорнових підлог і встановлюється на фанеру або дсп і прекрасно підходить для лінолеуму, ламінату та килимового покриття.

Які теплі підлоги для лоджій ми пропонуємо?

Тепла підлога Кале - інфрачервоний, електричний; дві години - і про додаткове утеплення підлоги можна забути назавжди! Поставки від гідного виробника. Екологічно безпечний.
Тепла підлога Унимат - інфрачервоний стержневий підлогу з високим коефіцієнтом утеплення. Не сушить атмосферу балконного приміщення, не викликає алергію і інші фізіологічні реакції. Схвалено екологами.

Рассказать о статье