СХЕМА УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

Схема утеплення підлоги

Бетонна підлога в лазніСьогодні ринок сучасних матеріалів для правильного утеплення підлог в лазні чи сауні настільки великий, що дозволяє уникнути будь-які неприємності, пов'язані з псуванням або гниттям підлог після процедури. Тому, виконуючи утеплення за правилами, підлогу в приміщенні стає теплим, а процес його миття, набагато лёгче і комфортніше.

Бетонна підлога в лазні Дерев'яні підлоги в лазні

Утеплення підлоги залежить від влаштування підлоги - бетонне, або дерев'яне.

! Дерев'яні підлоги в лазніЩоб утеплити бетонну підлогу на довгі роки надійного і комфортного користування, необхідно дотримуватися схемою:

  1. паля, фундамент
  2. бетонна плита перекриття
  3. гідроізоляційна мембрана
  4. утеплювач
  5. стяжка з армуючої сіткою
  6. система теплої підлоги
  7. керамічна плитка.

При утепленні в парній бетонної підлоги, як утеплювач, найчастіше застосовують перліт, керамзит або скловата. Шар утеплювача прокладається між шарами бетону.

Для довідки: якщо парилка буде утеплятися перлитом, через легкості матеріалу, необхідно закривати приміщення, щоб матеріал не розлітався. Низька теплопровідність цього матеріалу дозволяє досягти поставленої мети.

Зазвичай, перліт змішують з водою 2: 1, додають цемент. Суміш перемішують і додають 0, 5 л води, потім додаткове відро перліту. Готову суміш викладають на бетонну плиту. Схема утеплення бетонної підлоги в лазніВисихає розчин приблизно за тиждень, слідом, бетонна плита заливається додатковим шаром.

Варто зазначити, що сьогодні, здійснюючи утеплення підлоги в сауні, гідною альтернативою мінеральній ваті і сипучим матеріалом утеплювача матеріалами виступає пінополістирол. Рекомендована товщина плит 10-25 см.

Нижче перекриттів, на бетонні плити або на залитий чорнову підлогу настилається гідроізоляція. Можна використовувати рулонний матеріал або обмазувальну мастику в 3 шари, а можна і поєднати два цих матеріалу в один флакон. Кладуться мати з мінеральної вати, керамзит або екструдований пінополістирол. Зверху утеплювача, на пластикових або з алебастру з цементом підставках, кладуть армуючої сітки. Заливається верхня стяжка. Решта дії - за бажанням власника.

Рассказать о статье