УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ПІД СТЯГУВАННЯ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги балконів і

Тепло- і звукоізоляція підлоги зі стягуваннямУ сучасному будинку все частіше чорнові підлоги виконуються зі стяжкою. Така підлога, на відміну від статі по лагам, надійніший в експлуатації, не видає скрипів при ходінні і має більшу звукоізоляцією. Системи теплих підлог також найчастіше виконуються під стяжкою.

Розрізняють два види стяжки. Традиційна цементно-піщана стяжка - одна з найпоширеніших при влаштуванні підлог. Основним недоліком методу є тривалість процесу. Перш ніж приступати до чистової обробки, необхідно витримати стяжку протягом 28 діб, щоб вологість підстави досягла необхідних будівельних нормативів. Процес пристрою стяжки супроводжується мокрими і брудними процесами. Така стяжка дає підвищене навантаження на будівельні елементи і це звужує можливості її використання при ремонті в старих будівлях.

Збірна або «суха» стяжка з листових матеріалів (фанера, орієнтоване-стружкові, цементно-стружкові або гіпсоволокниста плита) з'явилася на ринку будівельних послуг порівняно недавно. Збірні підлоги є альтернативою цементно-піщаної стяжки і дерев'яним полам по лагам. Відсутність "мокрих" процесів, простота монтажу, надійність і легкість конструкції стали основними аргументами за вибір цієї системи.

У більшості випадків при влаштуванні чорнової підлоги зі стяжкою вирішується ряд супутніх завдань: вирівнювання підстави для укладання чистового статі, утеплення перекриттів (особливо, перших поверхів), звукоізоляція перекриття, монтаж теплої підлоги. Якщо метою є не тільки вирівнювання статі, то укладання стяжки виконується на роздільному шарі, а зробити це найбільш правильно, якщо виключити жорсткий зв'язок з огороджувальними конструкціями, тобто стінами. Така конструкція підлоги зі стяжкою, яка покладена безпосередньо на розділову ізоляцію і не має жорсткого зв'язку з іншими конструкціями будівлі, отримала назву «плаваюча підлога». Дана система ефективно дозволяє протистояти передачі ударного шуму через перекриття.

Рассказать о статье