ЯК УТЕПЛИТИ СТІНИ ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Обробляємо стіни пінопластом

Якщо стіни приміщення промерзають в зимовий період часу і вимагають утеплення, то необхідно звернути особливу увагу і закупити пінопласт. Але для того щоб виконати роботи, потрібно дізнатися про те, як утеплити стіни пінопластом.

Вам знадобиться:

Акрилові рідкі цвяхи
Рідкий пінопласт
Самонарізи і шайби

Пінопласт є дешевим і теплим утеплювачем, який продається в будь-якому будівельному магазині і має різну щільність. Крім щільності, даний матеріал може мати будь-яку товщину. Розглядаючи питання про те, як приклеїти пінопласт, потрібно визначитися з основою і підібрати необхідний клей. Якщо пінопласт необхідно приклеїти до дерева, то потрібно бетоноконтакт, рідкі цвяхи по пінопласту або рідкий пінопласт. Можна скористатися і іншим кріпильним матеріалом, який чудово буде тримати пінопласт. Найнадійнішим кріпленням по дереву буде служити саморіз з шайбами. Якщо будова промерзає взимку, стіни вкриваються інеєм, то належить виконати утеплення всього приміщення.

Розглядаючи питання про те, як утеплити стіни пінопластом , слід звернутися до фахівців, які нададуть всю інформацію, яка вказує на утеплення будинків. Дерев'яні споруди легко утеплюються як зсередини, так і зовні приміщення. Для цього будуть потрібні рідкі цвяхи на основі акрилової, тому як цей клей має водну основу і не розчиняє пінопласт. Розібравшись з клеєм, слід розглянути як кріпити пінопласт. Для цього будуть потрібні заздалегідь обумовлені саморізи по дереву і металеві шайби. Але варто розглянути весь хід роботи більш детально. Доцільніше виконати утеплення стін з боку фасаду. Вибравши такий підхід, можна уникнути сміття в приміщенні і зменшення житлової площі.

Рассказать о статье