УТЕПЛЕННЯ ПІНОПЛАСТОМ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

Схема утеплення стін

Не завжди є можливість провести утеплення пінопластом зовні, і залишається тільки внутрішнє утеплення стін. Хоча, погодьтеся, що ця «неможливість» - від лукавого. Просто обійдеться трохи дорожче, але в порівнянні з тим, якої шкоди може завдати утеплення квартири зсередини ... потрібно ще раз зважити всі «за» і «проти», і віддати перевагу утеплення зовні.

Ми не обмовилися, мова йде саме про утеплення квартири зсередини, тому що утеплення кирпичн ого будинку або утеплення дерев'яного будинку , хоч і різними матеріалами, але проводять зовні.

Утеплення стін будинку пінопластом зсередини

Розкриємо мінуси цього виду утеплення пінопластом зсередини, до речі, не тільки пінопластом, а як радять мінераловата або екструдованим пінополістиролом, ну а потім розкриємо технологію утеплення стін зсередини, якщо по-іншому ніяк не можна.

«Страшилки» про утеплення стін зсередини призводять до думки про кінець світу в масштабах однієї квартири це і цвіль, і потоки води по пінопласту, і алергічні захворювання і ... жах домогосподарки - вологу білизну в шафі. Звичайно, не все так страшно, але все має під собою основу. Отже, чому утеплення стін зсередини не рекомендується експертами. При цьому абсолютно неважливо, утеплення пінопластом або утеплення мінераловата ви проводите, принцип дії для всіх утеплювачів один, незалежно від їх паропроникності.

Температура повітря всередині +22, зовні -20, в точці зіткнення утеплювача зі стіною вона буде від -10 до -5. Водяна пара з приміщення в будь-якому випадку будуть потрапляти через утеплювач на стіну і конденсуватися у вологу, викликаючи згодом грибки, цвіль і, що найстрашніше - методичне руйнування зовнішньої стіни. Вода в стіні викликає активну корозію металевої арматури. Систематичне замерзання - відтавання призводить до руйнування структури бетонної або цегляної стіни.

Рассказать о статье