ЧИМ УТЕПЛИТИ ПІДЛОГИ В ДЕРЕВ'ЯНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Uteplenie

Фундамент «Шведська плита»Відсутність підвального приміщення компенсується меншим промерзанням чорнового настилу

Технологія, як етап будівництва

Після того як викладено цоколь будівлі, саме час подумати про теплоізоляцію чорнової підлоги. Для цього буде потрібно бітумна мастика, пінополістирол товщиною 50 мм, піщано-цементна суміш, обраний раніше з котловану грунт, армована дрібна сітка, морозостійкий цементний розчин для обробки зовнішнього шару цоколя.

  • Піщано-цементна суміш необхідна для вирівнювання кладки зсередини. Нею заповнюються шви між блоками.
  • Поверх підсохлого бетону наноситься щільний шар мастики. Вона не пропускає воду, а значить, грунт під будинком не буде промерзати.
  • Впритул до стіни виставляються плити пінополістиролу. Він використовується для утеплення підлог , стін, покрівлі, балконів. Є у цього матеріалу такі недоліки як недостатня звукоізоляція і крихкість.
  • Далі створюється земляна подушка під заливку чорнової підлоги, тобто до необхідної висоти, котлован заповнюється грунтом, який щільно утрамбовується.
  • Зовнішнє утеплення починається з штукатурення цоколя. Армована сіточка необхідна для того, щоб штукатурка не тріскалася і обсипалася.
  • Далі йде етап захисту цементного шару від впливу води бітумною мастикою.

Чи знаєте ви, що прокопавши по периметру будівлі рів шириною 40-60 см і глибиною 20-30 см, вдасться захистити цоколь від тиску на нього води.

Порада: Для того щоб опади не скупчувалися в дренажному рові, необхідно засипати його гравієм або щебенем і прокласти під невеликим ухилом ринва, що веде до накопичувального резервуару або септика.

Фундамент «Шведська плита»

За технологією виготовлення «шведської плити» система теплої підлоги і комунікаційних труб закладається в процесі створення фундаменту. За його периметру монтується дренажна система.

Рассказать о статье