Спорудження зовнішніх стін з газобетону

Январь 18, 2018
Утепление балкона в Киеве

Спорудження зовнішніх стін з газобетону - це практично єдина можливість створити одношарову конструкцію, що задовольняє вимогам енергоефективності. На сучасному ринку будматеріалів у продажу можна знайти не тільки самі блоки, але також перемички і U-блоки для пристрою віконних і дверних перекриттів.

Наша компанія пропонує високоякісний автоклавний газобетон, ціна на який Вас приємно здивує. За умови використання в будівництві перемичок, U-блоків, а також газоблоків, вартість готового будинку знижується практично в 2 рази в порівнянні з бетоном і цеглою.

Качественный газобетон Вы можете приобрести на сайте alex-group.com.ua/stounlajt по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В даному розділі можна замовити:

Газобетонні блоки;

перемички;

U-блоки з газобетону.

Після того, як більша частина кладки виконана, настає наступний етап будівництва - зведення прорізів. У цегляній кладці віконний проріз зазвичай викладають з чвертю. У разі застосування газобетону все набагато простіше. З появою перемичок і U-блоків ситуація змінилася докорінно, тому що тепер можна уніфікувати вузли споруди розподільних армпоясів і перемичок для прорізів.

U-блоки з автоклавного газобетону - це незнімна опалубка, монолітний пояс жорсткості. Ці блоки застосовують для зведення:

Перемичок над віконними і дверними отворами;

опалубки;

Опор під балки перекриттів;

Мауерлатів.

Газобетон - екологічно чистий будівельний матеріал, що підтверджено повним пакетом супровідної документації. Ми гарантуємо якість і безпеку реалізованої продукції.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити газобетон в найстисліші терміни з доставкою, вибравши з широкого асортименту представленої продукції.

Рассказать о статье