​Особняк з гаражем - просторий і акуратний

Август 27, 2018
Пол в сауне

Особняк з гаражомОбично гараж є гордістю будь-якого господаря садиби. Часто саме гараж в першу чергу показують гостям автолюбителі. Якщо людина любить свій транспорт і піклується про нього, то гараж може стати для нього другою домівкою.

Быстрая экспресс доставка грузов в Украину из России по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Не дивно, що це місце міститься власниками котеджів в ідеальній чистоті й затишку. Найкращим варіантом, звичайно ж, є розташування гаража всередині апартаментів, так як це дуже зручно, особливо холодною зимою, коли часто ти не вийдеш до гаражу і назад. Варіанти особняків і проекти двоповерхових цегляних будинків з гаражем можуть бути найрізноманітніші. Поговоримо про один з них.

Можна замовити собі житло загальною площею близько 160 квадратних метрів. Зводиться спорудження на стрічковому монолітному фундаменті. При зведенні зовнішніх стін будівельники користуються газобетонними блоками. Перекриття є монолітним. Як матеріал для покриття покрівлі користуються металочерепицею. Зовні будівля обробляють фасадної плиткою або штукатуркою на вибір господаря.

Будівля досить оригінально влаштовано. Гараж знаходиться з правого боку об'єкта, якщо стояти перед лицьовою стороною. Звідси є прямий доступ в котельню і простору комору. Площа гаража - двадцять квадратних метрів. Оригінальним рішенням є наявність двох входів в оселі - одного головного і ще одного з боку двору. Тут же є тераса, де встановлюється річний столик, і де можна насолодитися спілкуванням з друзями за барбекю, а в нічний час помилуватися зірками за чашкою гарячої кави. Перший поверх має гігантської спільною кімнатою площею понад 30 квадратних метрів. З неї є прямий доступ на кухню. До речі, обідній стіл стоїть в загальній кімнаті. Простір дозволяє розміщувати столи навіть на вісім місць. Джерелом тепла і затишку служить, звичайно ж, камін. На першому поверсі є також санвузол і гостьова кімната. Сходи наверх знаходиться в лівому найближчому до основного входу кутку.

Другий поверх може похвалитися холом на 13 квадратних метрів, суміщеними санвузлом і ванною кімнатою, де стоїть джакузі. Також є три приблизно однакових за площею спальні, які розташовані по кутах. Звичайно ж, варто окремо відзначити два балкона з південного і північного боку особняка. Особовий балкон має в розпорядженні три квадратних метри, а балкон з боку заднього двору - цілих шістнадцять квадратів. На нього є вихід одночасно з двох спалень. Існує також просторий горище, де можуть селитися голуби - птахи миру.

Рассказать о статье