​Швидка і якісна заміна сантехніки

Сентябрь 5, 2019
Утепление пола изолоном в

Багато людей, одного разу успішно впоравшись з ремонтом, настільки запевняються в своїх силах, що починають все роботи виконувати самостійно, це стосується і заміни сантехніки. Така самовпевненість часто призводить до ряду негативних наслідків: поломки сантехніки або комунікацій, комунальним аварій і необхідності робити ремонт не тільки у себе в квартирі, але і у сусідів.

Для проведення всіх сантехнічних робіт найкраще звертатися до професіоналів, тобто викликати сантехніка. В даний час на ринку послуг працює цілий ряд компаній, співробітники яких готові виконати роботи різного рівня складності. Крім того, вони надають допомогу у виборі сантехнічного обладнання. Економити при покупці сантехніки не варто, так як обслуговування погано працює унітазу або змішувача, «з'їсть» всю економію. Варто враховувати, що гарантія на сантехніку поширюється тільки в тому випадку, якщо її установкою займався професіонал, який має ліцензію на надання даного роду послуг, і він зробив відповідну позначку в паспорті виробу.

Оригинальная полиуретановая лепнина станет прекрасным дополнением к дизайну Вашего дома. Стоимость Вас приятно удивит.

Співпраця з майстром по заміні сантехніки починається з діагностики. Спеціаліст оглядає ванну кімнату і вислуховує скарги та побажання замовників. Після цього він приймає рішення, яке обладнання можна відремонтувати, а яке вимагає обов'язкової заміни. Далі він приступає до демонтажу. Як правило, при повній заміні сантехніки у ванній кімнаті, виробляють одночасну заміну водопровідних, каналізаційних труб і стояків. Сучасні водопровідні труби виготовляють не з металу, а з поліпропілену. Даний матеріал не схильний до корозії, стійкий до хімічних розчинників і перепаду температур, тому термін служби таких труб досягає 80 років. З'єднуються труби і фітинга методом пайки, що дозволяє уникати протікання протягом усього терміну експлуатації.

Після того, як розводка води зроблена, приступають до установки сантехнічного обладнання. Спеціаліст закріплює ванну, унітаз, душову кабіну і раковину в відведених для цього місцях, герметизують всі стики. Після цього починається фінальний етап ремонту підключення всіх пристроїв до систем водопроводу і каналізації, установка змішувачів. Для герметизації різьбових з'єднань використовується фум-стрічка, яка на відміну від клоччя не збивається і не дозволяє воді підтікати.

Коли все підключено, здійснюється пробний пуск води і проводиться огляд всіх з'єднань відсутні сліди витікання.

Рассказать о статье