ЧИМ КРАЩЕ УТЕПЛЮВАТИ ДАХ

Июнь 6, 2017

як утеплити дах

утеплення мансардиСьогодні ми поговоримо про утеплення мансарди. Що таке мансарда? Мансарда - той же горище, якщо по-нашому. Тільки використовуваний для господарських або житлових цілей. Звичайно, при його використанні потрібно утеплення даху. Адже не будете ви жити в холодному приміщенні? При наявності опалення в мансарді весь його ефект знищиться неутепленої дахом . Потрібно враховувати і те, що тепле повітря завжди піднімається вгору. Якщо на його шляху не буде перешкоди, то він легко покине будинок через дах. Тому утеплення мансарди - необхідна операція для її благоустрою.

утеплення мансардитипи монтажу

Як зробити дах теплою? Утеплюють її двома способами:

  • утеплення роблять до остаточного монтажу покрівлі (шиферу, черепиці, профнастилу) - кладуть утеплювач зверху, з боку вулиці;
  • утеплювач укладають знизу, при готовій покрівлі -роботи йдуть всередині мансарди.

Як правило, перший спосіб найчастіше використовується при первинному будівництві. Тоді, коли заздалегідь планується використовувати горищне приміщення. Так само даний метод використовують у разі перекриття даху або перебудови будівлі.

Другий тип монтажу утеплення застосовується частіше. Адже при такому способі можливо вести роботи в будь-який зручний час. Наприклад, в сім'ї прибуток, і на сімейній раді вирішили виділити окрему кімнату одному з членів сім'ї. Але коштів на зведення гарного пристроя до будинку немає. Вихід один - обладнати кімнату на горищі, зробити житлову мансарду. Можна поступово утеплювати її і в холодну пору року (звичайно, не в сильні морози).

мансарда утеплення мансарди

Рассказать о статье