ЧИМ УТЕПЛИТИ СТІНИ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017

чим утеплити стіни зсередини

внутрішнє утеплення стіниВиконуючи внутрішнє утеплення стін при ремонті, люди роблять величезну помилку, так як утеплення стін зсередини - це самий крайній і останній спосіб утеплення приміщень, який може бути використаний.
Зазвичай до висновку, що утеплювати приміщення треба зсередини приходять через повну незнання або вимушено в багатоквартирних будинках, де кожен господар тільки своїх стін, що утворюють квартиру.

Внутрішнє утеплення стін створює ряд проблем, які необхідно вирішувати і при цьому утворюється кілька різко негативних моментів:

1. Ограждающие і несучі конструкції будівлі знаходяться в зимовий час в зоні негативних температур, так як опалення конструкцій від системи опалення будівлі ізолюється. Це означає, що обгороджують і несучі конструкції піддаються поперемінному заморожуванню-розморожування, що скорочує термін служби будівлі в цілому.

2. Утеплення зсередини виводить з експлуатації значну частину внутрішньої площі приміщень, так як високоефективних тонких (10-20 мм) теплоізоляційних матеріалів поки не існує. Установка сучасних утеплювачів забирає від простору як мінімум від 50 мм (дана товщина навіть недостатня по нормативним вимогам) на кожній утеплюваної стіні.

3. Утеплення зсередини виходить дуже дорого - крім безпосередніх витрат на утеплювач і обробку обов'язково необхідні витрати на захист від утворення конденсату ( "конденсат випливає на підлогу" - реальний відгук людини з яким ми спілкувалися), пристрій додаткової вентиляції і з обороту виводяться дорогі квадратні метри житла.

Не рекомендується виконувати утеплення стін зсередини і будівельні нормативи СП 23-101-2004 «Проектування теплового захисту».

Основна проблема утеплення стін зсередини з точки зору теплотехніки це утворення і накопичення конденсату в стіні і утеплювачі, так як при внутрішньому утепленні стін «точка роси» знаходиться або в стіні або в утеплювачі.

Точка роси - це температура, при якій водяна пара досягає насичення або, як це вважається на побутовому рівні - момент випадання конденсату з повітря. Точка роси приймається з розрахункових даних по санітарним правилам експлуатації приміщень.

Таким чином, місцезнаходження точки роси при температурі зовнішнього повітря:

-25ºС - виходить, що місце конденсації водяної пари знаходиться приблизно в середині встановленого утеплювача.

-25ºС до 0ºС - виходить, що зона конденсації від середини утеплювача назовні до внутрішньої поверхні цегляної кладки

Рассказать о статье