ЧИМ УТЕПЛИТИ

Июнь 6, 2017

Утеплення гаража: якому

публікації

Публікацій: 110

У багатьох є дачі або заміські ділянки. Там приємно проводити час влітку, і так не хочеться їхати в осінньо-зимовий період. Хтось цілком може побажати залишитися, особливо якщо в сім'ї є діти. Все-таки з дітьми у власному будинку спокійніше і простіше, ніж в галасливому місті. Але що робити, якщо будинок не пристосований для житла в холодну погоду? Про це я сьогодні і збираюся розповісти.

Установку системи опалення ми поки опустимо. Якщо в будинку повно щілин і зазорів, через які може йти тепло - ніякі опалювальні системи вам не допоможуть, навіть якщо вони дорого коштують і хорошої якості. Спочатку потрібно утеплити сам будинок.

Якщо у вас великий будинок - обмежтеся на зиму утепленням двох-трьох кімнат. Адже, швидше за все, ви не станете приймати взимку багато гостей. І займіться теплоізоляцією обраного приміщення. Одна умова: почніть роботи до настання найсильніших холодів, тому що це запорука того, що ви зможете зробити всю роботу самостійно і без великих витрат.

Найбільш практичними матеріалами для утеплення будинку є мінеральна вата і Піноплекс.

Можна, звичайно, "повернутися до витоків" і утеплити будинок тирсою або мохом, але давайте все ж розглянемо більш сучасні методи. Мінеральна вата, як вже випливає з її назви - це мінеральний утеплювач, і вона потребує вологоізоляції. Нею можна відмінно утеплити підлогу і фасад будинку. Піноплекс буде незамінний при утепленні фундаменту будинку. Він не боїться вологи, гострих зубів мишей і щурів, а також комах. Крім того, Піноплекс досить зручний за ціною.

В основному, холод надходить в будинок знизу - з боку фундаменту. Почніть утеплювати ваш будинок з нього і з укладання підлогового покриття. Товщина шару мінерального утеплювача повинна бути не більше 1 см. Укладайте утеплювач з боку джерела холоду. Пам'ятайте, що утеплювач повинен бути сухим, інакше просто може згнити.

Щоб утеплити підлогу , його потрібно попередньо зняти. Потім укласти утеплювач і закрити зверху чорновою підлогою (наприклад, фанерою). Найкраще захистити мінеральний утеплювач пароізоляцією з обох сторін. Всі щілини, які утворюються між утеплювачем і стінами, слід закрити піною, інакше у вас все одно в холоди будуть мерзнути ноги.

Рассказать о статье