ЧИМ УТЕПЛИТИ СТІНИ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Чим утеплити стіни будинку

Sx_Karkasnaya_stena.jpgОснову каркасних стін становить несучий дерев'яний каркас з двосторонньою обшивкою листовим або погонажних матеріалом. У зовнішніх стінах внутрішній простір заповнюють легким утеплювачем ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК / ЛАЙТ БАТТС. По витраті матеріалів і трудомісткості каркасні стіни самі економічні. Вони вимагають в 1, 5-2 рази менше деревини, ніж з колод і брущаті, і при використанні плит ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК / ЛАЙТ БАТТС в стільки ж разів легше їх. Крім того, каркасні стіни на відміну від рубаних не схильні до усадки і можуть бути оброблені відразу ж після установки

Технологія утеплення каркасної стіни припускає, що для захисту теплоізоляції від зволоження водяними парами внутрішнього повітря з «теплого боку» утеплювача між ним і внутрішньою обшивкою укладають шар пароізоляції з традиційно використовуваних матеріалів або спеціальної армованої поліетиленової плівки.

Стіни повинні бути захищені від продування і зволоження атмосферною вологою в процесі експлуатації. Тому з зовнішнього боку плити ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК / ЛАЙТ БАТТС повинні бути захищені паропроницаемой, вітро- і влагозащитной Мембраною ROCKWOOL ДЛЯ СТІН. При її установці холодний вітер і краплі дощу не потраплятимуть в товщу стіни, а диффундирующие через стіну водяні пари внутрішнього повітря будуть безперешкодно виходити назовні.

  1. Внутрішня обшивка;
  2. Стійка каркаса;
  3. Контробрешетка;
  4. Повітряний прошарок (~ 1 см);

Монтаж утеплення каркасних стін

Утеплення стін каркасного будинку виконується за простою схемою: теплоізоляція-пароізоляція-мембрана. При зведенні каркасних будинків встановлюється каркас із стійок з кроком 580-590 мм «у світлі». Внутрішній простір стін каркасного будинку заповнюється теплоізоляційними плитами ЛАЙТ БАТТС СКАНДІК / ЛАЙТ БАТТС. Ефективна товщина утеплення становить 150 мм (для Центрального регіону Росії).

Рассказать о статье