КІМНАТА НА ЛОДЖІЇ

Июнь 6, 2017

кімната на лоджії Островського

Кімната на балконі: 6 варіантів освоєння крихітній територіїЗазвичай балкон не розглядається як самостійне приміщення і використовується в кращому разі для епізодичного споглядання красот за вікном, а в гіршому - як склад непотрібних речей і мотлоху. Проте, проявивши трохи фантазії, будь-який балкон можна перетворити в абсолютно чарівне простір для відпочинку. Саме про це наша сьогоднішня добірка статей.

Неухильних вимог до балкону для перетворення його в райський куточок немає, але все ж краще, якщо він утеплений або опалювальний, а вид з вікна не буде відкриватися на промисловий комплекс або болото.

Кожен хоче мати свій куточок для усамітнення і відпочинку, проте як, а головне - де облаштувати таке місце в умовах наших скромних осель? Не знаєте? А ось щасливі власники квартир з балконом вже напевно здогадалися.

Ваші руки і свідомість так і тягнуться до балкону як до головної коморі в будинку? Що ж, не будемо втягувати ваш неспокійний розум в стрес і дамо йому те, чого він так жадає.

Ми ніколи не будемо втомлюватися розповідати вам про принади та можливості балконів. Вважайте, що наша редакція мріє позбавити від складського рабства всі балкони цього світу. І воно того варте! Повірте, коли ви вперше вип'єте чашку кави, сидячи на затишному крихітному стільчику і вдивляючись в такий знайомий, але тепер якийсь зовсім інший пейзаж, ви подякуєте нас і за ниючий спину, і за тирсу, і за виснажливі пошуки того самого стола, подушки, торшера і т. д.

Але з чого ж почати?

Балкони і лоджії - джерело натхнення для кожного городянина і стратегічний резерв корисного метражу. І нехай БТІ вважає його із знижуючим коефіцієнтом. Будь-маклер знає: відповідний розмір балкона і гарний вигляд з вікна врятували не одне угоду. На шляху перетворення балкона в повноцінне житлове простір є тільки дві перешкоди - суворе законодавство (предмет для окремої публікації) і суворий російський клімат. Останню біду подолати нескладно - пропозицій по утепленню балконів і лоджій на ринку багато. Як в них розібратися?

Літо - чудова пора року, коли все стає трохи більше. Більше сонця, більше відпочинку, більше позитивних емоцій. Все це, до речі, можна отримати, якщо створити спальню на лоджії або на балконі. Однак в цьому варіанті є свої доводи за і проти.

Рассказать о статье