ОБШИВКА БУДИНКА ПІНОПЛАСТОМ

Июнь 6, 2017

Сьогодні пінопласт можна сміливо назвати одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів, який дозволяє зберегти тепло і затишок в будинку, при цьому він ще є і прекрасним звукоизолятором. Незважаючи на зовнішню крихкість даного матеріалу, його можна клеїти на утеплять поверхню, а також проводити і оздоблювальні роботи, наприклад, оштукатурювання.

Для утеплення фасаду будинку потрібно пінопласт 15, оскільки більш щільний пінопласт використовую для утеплення поверхонь, що зазнають навантаження, наприклад, пол. Також знадобитися спеціальний клей. Наноситься клей на стіну

за допомогою звичайного валика. Після чого до поверхні прикладається пінопласт і його положення вирівнюється за рівнем.

Як тільки клей гарненько підсохне, в стіні свердлити певні отвори, в які згодом будуть вставлятися дюбеля. На один квадратний метр розраховується п'ять дюбелів. В отвори вставляються дюбеля, в які забиваються пластмасові цвяхи. Так виходить подвійна фіксація пінопласту - дюбель і клей.

Тепер можна з допомогою малярних алюмінієвих куточків вирівняти і акуратно зміцнити кути. Для того слід промазати кут клеєм і втопити в ньому малярський куточок. Після чого вся поверхня пінопласту обмазується клейовим складом і приклеюється склосітка. Як тільки армований шар висохне, поверхню знову вирівнюється шаром клейового складу.

Тепер можна перейти до оштукатурювання стіни. Штукатурка наноситься самим звичайним способом - спочатку наноситься пятисантиметровий шар цементу, потім вапняно-цементна штукатурка, шаром десь в 1 см, і завершальний шар створюється шляхом набризкування. Для того, щоб отримати більш гладку поверхню, слід прошпаклевать підсумковим шаром пару раз.

Рассказать о статье